Blog / Diğer Yazılar / Bacak içi gevşemelerinizi toparlayın.

Bacak içi gevşemelerinizi toparlayın.

Bacak içi gevşemelerinizi toparlayın.
Geri Dön
Facebook'ta Paylaş
Tweetle

3G Vücut Germe sistemi ile gevşemiş deri görünümünü yok edin.

Bacak içi gibi bölgeler kilo alıp verme, yılların etkisi, doğum gibi nedenler ile sarkmaya ve gevşemeye son derece müsaittir. Bu bölgelerde gerçekleşen sarkma ve gevşeme problemlerini ortadan kaldırmak uzun zaman alabilir.
 
3G Vücut Germe sistemi aynı anda fokuslu radyofrekans ve fokuslu ultrasonu bir arada kullanarak vücuttaki sarkmaları ve gevşemeleri toparlamaya yardımcı olan bir vücut şekillendirme yöntemidir. 3G Vücut Germe uygulaması, kollajen ve elastini ısı ile cildin bütün katmanlarında homojen bir şekilde uyararak kollajen ağlarının desteklenmesi sağlar ve cilt kalitesini artırır. Bu esnada diğer dokular zarar görmez. 3G Vücut Germe uygulaması sırasında herhangi bir ağrı veya acı hissedilmez. Son derece konforlu bir işlemdir. 3G Vücut Germe işlemi bacak içi, kol içi, diz üstü, karın, sütyen bandı gibi bölgelerde oluşan gevşeme ve sarkmalarda son derece kolaylıkla uygulanmaktadır.
 
Bölgesel incelmede ve vücut şekillendirmede, vücut sıkılaştırmadaki etkilerini ilk seanstan itibaren gösterir. Haftada 1 ve 6 seans olarak planlanan 3G Vücut Germe uygulaması ile gevşeme ve sarkma olan bölgelerinizde sıkılaşmayı ve tatmin edici sonuçları ilk seanstan itibaren gözleyebilir ve fit vücudunuzun tadını çıkarabilirsiniz.
 
*Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
 

 

AWT ile tanışanlar yaza mutlu giriyor.
AWT ses dalgaları ile dolaşımı düzenleyerek selülit dokusunu düzenler ve oluşumunu engeller.
Doğum Sonrası eski bedeninizi size geri verelim.
Coolshape (soğuk lipoliz) ameliyatsız Liposuction teknolojisidir. Bu uygulama ile doğum sonrası kırışıklıklardan hemen kurtulabilir ve eski bedeninize dönebilirsiniz.
Neden sizin de sıkı karın kaslarınız olmasın. ...
Lipostar,karın kası,bölgesel yağlanma,bölgesel zayıflama
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.