İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN
Blog / Diğer Yazılar / Bacak içi gevşemelerinizi toparlayın.

Bacak içi gevşemelerinizi toparlayın.

Bacak içi gevşemelerinizi toparlayın.
Geri Dön
Facebook'ta Paylaş
Tweetle

3G Vücut Germe sistemi ile gevşemiş deri görünümünü yok edin.

Bacak içi gibi bölgeler kilo alıp verme, yılların etkisi, doğum gibi nedenler ile sarkmaya ve gevşemeye son derece müsaittir. Bu bölgelerde gerçekleşen sarkma ve gevşeme problemlerini ortadan kaldırmak uzun zaman alabilir.
 
3G Vücut Germe sistemi aynı anda fokuslu radyofrekans ve fokuslu ultrasonu bir arada kullanarak vücuttaki sarkmaları ve gevşemeleri toparlamaya yardımcı olan bir vücut şekillendirme yöntemidir. 3G Vücut Germe uygulaması, kollajen ve elastini ısı ile cildin bütün katmanlarında homojen bir şekilde uyararak kollajen ağlarının desteklenmesi sağlar ve cilt kalitesini artırır. Bu esnada diğer dokular zarar görmez. 3G Vücut Germe uygulaması sırasında herhangi bir ağrı veya acı hissedilmez. Son derece konforlu bir işlemdir. 3G Vücut Germe işlemi bacak içi, kol içi, diz üstü, karın, sütyen bandı gibi bölgelerde oluşan gevşeme ve sarkmalarda son derece kolaylıkla uygulanmaktadır.
 
Bölgesel incelmede ve vücut şekillendirmede, vücut sıkılaştırmadaki etkilerini ilk seanstan itibaren gösterir. Haftada 1 ve 6 seans olarak planlanan 3G Vücut Germe uygulaması ile gevşeme ve sarkma olan bölgelerinizde sıkılaşmayı ve tatmin edici sonuçları ilk seanstan itibaren gözleyebilir ve fit vücudunuzun tadını çıkarabilirsiniz.
 
*Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
 

 

Sağlıklı Saçlara Sahip Olmak !
Saçlarınız parlak değilmi ? Kırılıyormu ? Taradığınızda tarak yada fırçanızda gördüğünüz saçlarınız sizi üzüyormu ?
LPG ile Selülitler Gider, Hatlarınız Belirginleşir... ...
LPG endermoloji tedavisi tamamen ağrısız olmasının yanı sıra hastada stres azaltıcı ve rahatlatıcı etkilere sahiptir. Tedavi sırasında her hastaya özel uygulama çorabı giydirilmektedir. Her bir seansta uygulama 35 dakika sürmektedir.
hydfacial mucizesi
Klasik cilt temizleme yöntemlerinin dışında devrim yaratan teknoloji Hydrafacial ile cildiniz ışıl ışıl.
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.