Blog / Diğer Yazılar / Bacak içi gevşemelerinizi toparlayın.

Bacak içi gevşemelerinizi toparlayın.

Bacak içi gevşemelerinizi toparlayın.
Geri Dön
Facebook'ta Paylaş
Tweetle

3G Vücut Germe sistemi ile gevşemiş deri görünümünü yok edin.

Bacak içi gibi bölgeler kilo alıp verme, yılların etkisi, doğum gibi nedenler ile sarkmaya ve gevşemeye son derece müsaittir. Bu bölgelerde gerçekleşen sarkma ve gevşeme problemlerini ortadan kaldırmak uzun zaman alabilir.
 
3G Vücut Germe sistemi aynı anda fokuslu radyofrekans ve fokuslu ultrasonu bir arada kullanarak vücuttaki sarkmaları ve gevşemeleri toparlamaya yardımcı olan bir vücut şekillendirme yöntemidir. 3G Vücut Germe uygulaması, kollajen ve elastini ısı ile cildin bütün katmanlarında homojen bir şekilde uyararak kollajen ağlarının desteklenmesi sağlar ve cilt kalitesini artırır. Bu esnada diğer dokular zarar görmez. 3G Vücut Germe uygulaması sırasında herhangi bir ağrı veya acı hissedilmez. Son derece konforlu bir işlemdir. 3G Vücut Germe işlemi bacak içi, kol içi, diz üstü, karın, sütyen bandı gibi bölgelerde oluşan gevşeme ve sarkmalarda son derece kolaylıkla uygulanmaktadır.
 
Bölgesel incelmede ve vücut şekillendirmede, vücut sıkılaştırmadaki etkilerini ilk seanstan itibaren gösterir. Haftada 1 ve 6 seans olarak planlanan 3G Vücut Germe uygulaması ile gevşeme ve sarkma olan bölgelerinizde sıkılaşmayı ve tatmin edici sonuçları ilk seanstan itibaren gözleyebilir ve fit vücudunuzun tadını çıkarabilirsiniz.
 
*Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
 

 

Elmas ve Pırlantanın 4 Ası
Farklı kanallardan satılan elmasların meşru olarak kıyaslanmasını sağlayan bu derecelendirme standartları ABD’de son derece önemli bir tüketici aracıdır.
Sağlıklı ve Pürüzsüz Bir Cilt İçin.
Sistem dünyanın önde gelen cilt bakım sistemi üreticisi Edge tarafında üretilmiştir. Dünya üzerindeki FDA onaylı tek düzenli cilt bakım cihazıdır.
Selülit Tedavisinde En Başarılı Sistem
ESWT / AWT Selülit Sorunlarınızda acısız, iğnesiz ve ameliyatsız kalıcı çözümler sunuyor.
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.