İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN
Blog / Sağlık/Güzellik / Bu yaz makyaj modasında sadelik ön plana çıkıyor.

Bu yaz makyaj modasında sadelik ön plana çıkıyor.

Bu yaz makyaj modasında sadelik ön plana çıkıyor.
Geri Dön
Facebook'ta Paylaş
Tweetle

2015 YAZ MAKYAJ TRENDLERİ

Bu yaz makyaj modasında sadelik ön plana çıkıyor. Sağlıklı ışıldayan bir cilt bu sezondaki makyajın vazgeçilmez unsuru olacak. Bir önceki sezonda cildi matlaştırma eğilimleri yerini parıldayan ciltlere bırakacak.

 

Kalın kaş modası uzun zamandır hayatımızda ve bu tarz bu defa kolay kolay eskimeyeceğe benziyor. Gittikçe kalınlaşan ve doğal halinde bırakılan kaşlar ilkbahar-yaz sezonunda en çok karşımıza çıkan sezon eğilimlerinden birisi. Eğer kaşlarınız yeteri kadar dolgun değilse kaş kalemi, kaş rimeli ya da kaş farları imdadınıza yetişecektir.  Elbette düzgün bir bir görünüm için kaşlarınızı tarayarak şekillendirebilirsiniz.

 

Trendler ne kadar değişirse değişsin eyelinerların yeri sabit kalıyor, fakat uygulama şekli değişiyor. Geçtiğimiz sezonlarda karşımıza çıkan kedigözü modasının yerine bu sezon daha kısa, belirgin ve gözü çevreleyen kontörler öne çıkıyor. Göz kalemlerini daha fazla grafik unsur şeklinde göreceğiz.  Doğal makyaj alışkanlıkları yanında yüzde en çok dikkat çeken bölge yine gözler oluyor. 

 

Geçtiğimiz sezonun renklerinde mor ve tonları özellikle orkide ve fuşya favori olmuştu. Rujlardan ojelere kadar birçok üründe kullanılan açık morlar önümüzdeki sezon göz kapaklarını da aydınlatacak. 2015 İlkbahar-Yaz sezonunda öne çıkan lavanta gözler, hafif bir allık ve yine doğal tonlarda bir ruj ile kullanılmasıyla masun bir ifadeyle önümüze çıkacak.

 

Güzellik anlayışı gittikçe doğallığa doğru kayıyor, bunu birkaç sezondur gözlemliyoruz. Fakat bu sezonda doğallık,  hiç olmadığı kadar etkili. Podyumlarda yokmuş gibi görünen makyajlar artık sokakta da yerini alıyor.2015 İlkbahar-Yaz defilerinde ünlü markaların tercihleri hiç makyaj yokmuş gibi görünen yüzler ve ışıl ışıl parıldayan ciltler oldu.

 

Siz de çok az fondöten, CC kremler ve ten renginizle uyumlu çok hafif bir allık kullanarak doğal bir cilt görünümü elde edebilirsiniz. Sağlıkla parlayan bir cilt görünümü içinse doğru ürünleri seçebilir ve iyi bir nemlendirici kullanabilirsiniz.

 

Bu Haber Esstanbul Sosyal Medya Ekibi Tarafından Hazırlanmıştır.

 

 

Doğanın Beyaz Mucizesi Süt
Yapılan araştırmalar, insanların süt içtikleri zaman tokluk hissettiklerini ve gün boyunca eskiye göre daha az yemek yedikleri sonucunu ortaya çıkardı.
Kestane Kebap
Kış Aylarının Vazgeçilmezi Kestanenin Birbirinden Enteresan 11 Faydasını Biliyormuydunuz.
Klasik Cilt Bakımı Yaptırmalı
Sağlıklı bir cilt, insanın görünüşünün en önemli parçasıdır. Özel serum kürleriyle %100 saf kolajen birleşenlerin inanılmaz başarısını %100 saf oksijenle epidermis en alt katmanlarına gönderen mucizevi bir bakımdır.
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.