Blog / Diğer Yazılar / Cryo Cabin -180 derece ile çoklu etki

Cryo Cabin -180 derece ile çoklu etki

Cryo Cabin -180 derece ile çoklu etki
Geri Dön
Facebook'ta Paylaş
Tweetle

Cryo Cabin ile metabolizmanızı hızlandırmak mümkün.

Düzenli yaptığınız diyetler, hiç aksatmadığınız spora rağmen kilo veremiyorsanız bunun en büyük nedeni yerleşmiş inatçı yağlar, genetik faktörler ve yavaş çalışan metabolizmanız olabilir. Bunun yanı sıra romatizma ağrılarından ve spor sonrasında kramplarınızdan şikayetçi olabilirsiniz. Cryo Cabin ile bunlar gibi birçok sorununuza çözüm bulabilirsiniz.
 
Cryo Cabin, birden çok etkisi olan bir uygulamadır. Kuru azot gazı yardımı ile kabin iç ısısını -180 dereceye kadar düşürür. Bu soğukluk uygulama yapılan kişi tarafından hissedilmez ancak vücut, metabolizmayı, kan ve lenf dolaşımını hızlandırarak kendi sıcaklığını dengelemek için tepki verir. Cryo Cabin metabolizmayı hızlandırırken, bir yandan da yağ yakımını başlatır. Böylece zayıflama, cilt sıkılaştırma, selülit görünümünde azalma ve vücutta bulunan ödemi atmada pozitif etki gösterir. Metabolizmayı hızlandıran, zayıflamayı, selülit tedavisini ve cilt sıkılaştırmayı aynı anda gerçekleştirerek çoklu etki yaratan Cryo Cabin, romatizmal ağrılarda ve laktik asit birikiminden kaynaklanan spor sonrası kramplarda da etkili olmaktadır.
 
Cryo Cabin, zinde ve formda kalmanıza yardımcı olan, sağlığınız için birden çok etki sunan bir işlemdir. Cryo Cabin uygulaması için haftada 2-3 gününüzü ayırarak günlük hayatınıza dahil etmeniz mümkündür. Cryo Cabin FDA tarafından onaylanmış, birçok sağlık merkezleri, güzellik merkezleri ve spor kulüpleri tarafından sıklıkla tercih edilen eşsiz bir uygulamadır.
 
*Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
 
 
 
Coolshape ile alt bedeninizi üst bedeninize eşitleyin. ...
Coolshape ile dirençli bölgesel yağlanmalardan kalıcı olarak kurtulun.
2013 yılının en iyi cilt yenileme ve tedavi teknolojisi ...
HD Cilt yenileme sistemi Hydrafacial ile Akne tedavisi, Skar tedavisi, Leke tedavisinde devrim yapın.
Bir Saate Kaç kg Yağ Sığar ?
COOL SHAPE yönteminde cilt altındaki yağ tabakası cilde zarar vermeden mükemmel bir kontrolle soğutulmaktadır. Uygulanan soğutma yağ hücrelerinin apoptozis sürecine girmelerine sebep olmaktadır.
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.