İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN
Blog / Diğer Yazılar / Daha Genç Görünümlü Bir Vücut İçin

Daha Genç Görünümlü Bir Vücut İçin

Daha Genç Görünümlü Bir Vücut İçin
Geri Dön
Facebook'ta Paylaş
Tweetle

THERMAGE

THERMAGE; Radyofrekans teknolojisi ile cildin üst tabakasını tahriş etmeden, cildin en derin katmanlarının güvenle ısıtılmasını sağlar. Bu ısı, sabit konumda bulunan kollajeni uyarır. Uyarılan kollajen, zaman içerisinde yenilenerek, cildin sıkılaşmasını ve gençleşmesini sağlar.

 

UYGULAMA BÖLGELERİ

THERMAGE YÜZ…

Düşük göz kapakları, göz kenarlarında oluşan kaz ayakları, düşük kaş, nazolabial bölge derinleşmesi, dudak sarkması gibi yüze yorgun ifade veren görünümün azaltılmasında THERMAGE ideal bir çözümdür.

 

THERMAGE VÜCUT…

Karın, kol, bacak ve kalça bölgelerinde de uygulama yapılabilir. Ayrıca selülit görünümünün iyileşmesine yardımcı olmaktadır.

 

THERMAGE uygulamalarının herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Tedavi sonrası uygulama yapılan bölgede hafif kızarıklık beklenen bir durumdur fakat bu kızarıklık çok kısa sürede ortadan kalmaktadır.

Ayrıca her mevsim yapılabilen THERMAGE uygulaması sonrasında kişi günlük iş ve sosyal hayatına rahat bir şekilde dönebilmektedir.

 

THERMAGE İŞLEMİ NE KADAR SÜRER?

Uygulama kişinin cilt durumuna ve uygulama alanının büyüklüğüne göre ortalama 25 dakika ile 1 saat arasında değişir.

 

THERMAGE UYGULAMASI NE SIKLIKTA YAPILMAKTADIR?

Yaş ve cilt yapısına göre uygulama sıklığı değişebilmekle beraber ortalama yılda bir yada iki kere yapılması yeterli olmaktadır.

 

THERMAGE KİMLERE UYGULANMAZ?

Hamilelere, kalp pili olanlara, kalbinde stent bulunanlara ve vücudunda metal implant bulunan kişilere uygulanmamaktadır.

 

THERMAGE uygulaması hakkında bilgi almak ile sizde tanışmak istiyorsanız Suadiye, bağdat caddesinde bulunan esstanbul güzellik merkezine sizi bir kahve içmeye davet ediyoruz.

 
Bacaklarıma Güveniyorum…
Selülit sorununa onaylı sistem. AWT uygulaması akustik ses dalgaları ile dolaşımı düzenlerken selülit dokusunu da iyileştirmektedir.
GERMAINE DE CAPUCCINI’ Yİ KEŞFETMEK
Germaine de Capuccini İspanya’ da, 200’ den fazla deneyimli uzman personel ve 20.000 m2 alanda modern bir merkeze sahiptir.
Lipostar, vücut sıkılaştırmada en etkili yöntemlerden ...
Lipo Star ile vücut şekillendirme ve vücut sıkılaştırma aynı anda
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.