İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN
Blog / Sağlık/Güzellik / Evde Pratik Makyaj Sırları

Evde Pratik Makyaj Sırları

Evde Pratik Makyaj Sırları
Geri Dön
Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Kadınların kuşkusuz vaz geçilmezi ve güzellik tamamlayıcısı makyajdır. Makyaj yaparken, bu güzellik tüyolarının sizin için faydalı olabileceğini düşündük, Çünkü bazen şık, güzel ve gösterişli olalım derken dozajını fazla kaçırdığımız ve abartılı göründüğümüz de oluyur.
 
Akşam iş yemeği, arkadaş toplantısı yada bir davete katılmanız gerekiyor. Rujunuzun daha kalıcı olması ve dağılmaması için, dudağınıza ruj sürmeden önce fondeten uygulayarak ve akabinde rujunuzu sürdüğünüzde rujunuzun uzun süre dağılmadığını ve dayandığını göreceksiniz.
 
Tüm çabalarınıza rağmen kirpikleriniz dolgun görünmüyorsa eğer, öncelikle kirpik kıvırıcı ile kirpiklerinizi kıvırın ve maskarayı dolgun bir şekilde dipten uca doğru uygulayın. Göreceksiniz ki kirpikleriniz daha dolgun ve gösterişli duracak.
 
Her zaman kuaföre gitmeye vakit bulamayız ve zaman zaman kaşlarımızı evde kendimiz alır, bazende kaçırdığımız olur. Tavsiyemiz odur ki sakın düzeltmeye çalışmayınız, çoğu zaman hatayı fark edipte düzeltmeye çalıştığımızda bu hatayı daha da belirgin bir hale getiririz. Burada yapılması gereken şey, far kullanarak hatalı yeri bir ön makyaj ile kapatıp, devamında göz kaleminızı kullanarak eksik bölgeleri doldurabilirsiniz.
 
Sizde eğer yuvarlak yüzlü hanımlardansanız ve yüzünüzde kontür eksikliği varsa kontürlerinizi belirginleştirmek için burada yapmanız gereken en pratik hamle, şimdiye kadar renk olarak tercih ettiğiniz fondöten rengi yerine daha açık bir fondöten ile elmacık kemiklerinize yapacağınız dokunuşlar ile yüz hatlarınızın daha belirginleştiğini göreceksiniz.  
 
 
Günaydın İyi Haftalar
Her sabah ayılmak güne zinde başlamak için içtiğiniz sabah kahvenizi içerken haberimizi okumanızı öneriyoruz.
TIRNAKLARINIZLA TARZINIZI ORTAYA KOYUN.
Sizde ojenizi bu şekilde sürebilirsiniz.Dünyada yepyeni bir trend: Nail Art. Türkçe adıyla “Tırnak Sanatı”.
Maskesini Cildinize Bile Kullanacağınız Doğal Meyve ...
Vücut dokularının ve cildin yenilenmesine yardımcı olur. Yaraların iyileşmesine katkıda bulunur. İyi bir hücre koruyucu ve antioksidandır.
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.