İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN
Blog / Diğer Yazılar / GERMAINE DE CAPUCCINI’ Yİ KEŞFETMEK

GERMAINE DE CAPUCCINI’ Yİ KEŞFETMEK

GERMAINE DE CAPUCCINI’ Yİ KEŞFETMEK
Geri Dön
Facebook'ta Paylaş
Tweetle

GERMAINE DE CAPUCCINI’ Yİ KEŞFETMEK

 

Germaine de Capuccini Estetik Merkezleri ve SPA’ lar için çok etkili cilt ve vücut bakım ürünleri ve uygulamalarının oluşturulması ve araştırılmasına dayanan işletme modelini gururla sunar.

 

İspanya’ da 1964 yılında kurulan, cilt bakımına adanmış kırk yılı aşkın profesyonel geçmişi ile Germaine de Capuccini, yenilik, teknoloji, çevresel kaygılar, insan kaynakları, alt yapısı, uluslar arası yaygınlaşma ve eğitim hizmetleri gibi pek çok alanda durdurulamaz bir ivmeyle büyümektedir.

 

Profesyonel cilt bakımında  dünya çapında takdir gören büyük bir firma olmaktan mutluluk duymaktadır.

 

Dünyadaki bu en önemli cilt bakım firmalarından biri olan Germaine de Capuccini’ nin  arkasındaki güçlü kadın. Enerji ve hayat dolu, hırslı bir savaşçı: estetisyenlik yeteneği ve mesleğine olan aşkı ile benzersiz bir kişiliğe sahip olan Carmen Vidal, doğduğu günden itibaren tüm bedenini ve ruhunu yaşamının anlamı olan güzelliğe ve güzelliği yaratmaya adadı. Carmen Vidal İspanyol asıllı olmasına rağmen, kadın güzelliğinin sırları ile çok genç yaşlarında Cezayir’ de tanıştı ve daha sonra Paris’ te cilt bakım tekniklerini öğrendi. 1960’ larda, bu deneyimlerini tüm bilgisi ve tutkuları ile birleştirerek, benzersiz bir şirkette buluşturdu: GERMAINE DE CAPUCCINI.

 

Cilt bakım sektörüne adanmış 45 yıldan daha uzun bir zaman. Germaine de Capuccini gelişimini bir çok alana yayarak büyümeye devam etmektedir: Yenilikler, teknoloji, müşteri ilişkileri, alt yapı, uluslar arası büyüme, eğitim hizmetleri ve daha fazlası. Bu gelişim sürecine rağmen, şirketin kurucusu Carmen Vidal’ in, profesyonel uzmanlara en iyi cilt bakım ürünlerini sunma hayaline erişmesinin temeli olan güzellik uzmanlığı meslek aşkı ruhunu kararlılıkla korumuştur.

Son zamanlarda, Bayan Vidal’ in başarısı prestijli magazin dergilerinin dikkatini çekmektedir. Marie Claire, İspanya’ nın ilk kozmetik kraliçesi ve profesyonel kozmetik dünyasının gelişimindeki ilk kadınlardan biri olarak nitelendirmiştir. “Onlarla Devrim gerçekleşti” diye başlayan makalede, Germaine de Capuccini’ nin kurucusu Carmen Vidal’ in de aralarında bulunduğu, Estee Lauder, Elizabeth Arden, Helena Rubinstein ve Carita kardeşler gibi kozmetik dünyasının tarihini oluşturan ve sözü edilen kadınların başarıları ve yaşamları konu edilmiştir.

Bağırsağınız Sizi Yanıltmasın !
GAPS Diyeti ile bu hastalıklardan korunmak ve tedavi etmek mümkün. Öncelikle kemik ve et sularınızı, fermente lahana turşunuzu hazırlayıp ilk iş olarak vücudu arındırmak mümkün.
Cildinizi Oksijenlendirin.
Oxyjet uygulaması %98 saflıkta oksijenin özel serumlarla birlikte cilt altına gönderilmesi ile gerçekleşen özel bir cilt bakımı uygulamasıdır.
-180 Derece ile Gelen Sağlık
Kilo verme, incelme ve selülit tedavisi amaçlarının yanı sıra bağışıklık sistemini güçlendirme ve ağrı tedavisinde de kullanılabilmektedir.
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.