İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN
Blog / Diğer Yazılar / Lenf Drenaj ile ödem problemlerinizi çözebilirsiniz.

Lenf Drenaj ile ödem problemlerinizi çözebilirsiniz.

Lenf Drenaj ile ödem problemlerinizi çözebilirsiniz.
Geri Dön
Facebook'ta Paylaş
Tweetle

Lenf Drenaj dolaşımı hızlandırır ve ödem oluşmasını engeller.

Vücutta ödem oluşmasına hareketsizlik, uzun süren yolculuklar, mevsim geçişleri, beslenme alışkanlıkları ve çeşitli hastalıklar neden olabilir. Bu sebepler sonucunda zaman içerisinde vücudunuzda biriken ödem rahatsızlık vermeye başlayabilir. Lenf Drenaj tüm dünyada dolaşım bozukluğu tedavisi, selülit tedavisinde kullanılan son derece etkili ve önemli bir sistemdir.
 
Bunun yanı sıra bölgesel incelme uygulamalarında destekleyici tedavi olarak kullanılabilri. Lenf Drenaj uygulaması vücuttaki lenf düğümlerine hafif bir baskı ile masaj yaparak kan ve lenf dolaşımını harekete geçirir. Hızlanan kan ve lenf dolaşımı lenflerde biriken sıvı ve toksinlerin vücuttan doğal yollar ile atılmasına yardımcı olur. Böylece vücuttaki dolaşım hızlanıp, ödem atılırken bölgesel incelme ve selülit tedavisi uygulamalarında pozitif etki yaratır.
 
20 ile 30 dakika süren Lenf Drenaj işlemi için herhangi bir seans sınırlaması bulunmamaktadır. Uygulama sayısı ve uygulama sıklığı kişinin ödem sorununa göre planlanır.
 
*Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
 

 

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Dr.Osman Şenel ...
3 hafta sonra tekrar. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Osman Şenel bu sefer de izleyicilere, meme estetiği hakkında ki tüm merak edilenleri anlatacak.
Zerona’nın kızılötesi etkisi ile incelin.
Zerona bölgesel incelmede en etkili yöntemlerden biridir.
Yatarken İncelin, İncelirken Kaslarınız da Çalışsın ...
Yattığınız yerde incelirken kaslarınız da çalışsın. Kaslarınız çalışırken yağlarınızda yanacak böylece istediğiniz bedene kavuşurken kas sahibi de olabileceksiniz.
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.