İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN
Blog / Diğer Yazılar / Pötikare

Pötikare

Pötikare
Geri Dön
Facebook'ta Paylaş
Tweetle

2015 yaz modasına yön verecek trendlerden biri ile karşınızdayız. Bu yaz çamaşırdan gömleğe elbiselerden bikinilere kadar aklınıza gelebilecek tüm giysi, ayakkabı ve aksesuarlarda pötikare desenini sıkça göreceğiz.

 

Modaya yön veren tasarımcılar bu sezon Paris , Londra ve Milano moda haftalarında kareli ve özellikle pötikareli desenlere yoğun yer ayırdılar. Dünyaca ünlü moda devleri Pierre Balmain, Michael Kors, Stella Mc Cartney ve Oscar de la Renta gibi birçok isim bu sene bize 50'li ve 60'lı yılların en gözde desenlerinden olan pötikare deseninin geri dönüşünü müjdeledi. Bridget Bardot ve Jane Fonda ile bir zamanlara yine damgasını vurmuş İngilizlerin Gingham adını verdiği ve dilimize Fransızca dan  yerleşen  pötikare deseni 2015 yazında bir taraftan en şık davet giysilerinde bize göz kırparken sokak modasında ise jean detaylarında, salaş gömleklerde de önümüze çıkıyor.

 

Pötikare deseni ünlüler cephesinde de şimdiden yerini almış durumda. Pop ikonu Rihanna geçtiğimiz günlerde katıldığı ünlü kozmetik markası Mac’in Aids Yardım Fonu yararına düzenlediği gecede Altuzarra 2015 İlkbahar Yaz koleksiyonundan seçtiği pötikareli döpiyes elbiseyle göz kamaştırdı.

 

Ünlü oyuncu Katie Holmes  günlük kıyafetlerinde seçtiği pötikareli desenli gömleğini Jean ve trechkotla kombinlemeyi tercih ediyor.  Önerimiz siz de gardrobunuz için bu sezon en azından bir pötikare desenli gömlek edinin. Bir blue jean ve beyaz tişört ile hem rahat hem de trendy bir görünüme kavuşabilirsiniz.

 

Bu Haber Esstanbul Sosyal Medya Ekibi Tarafından Hazırlanmıştır.

Kadın Her Zaman Güzeldir...
Tarih Ne Olursa Olsun, İster 1910, İster 2010, Kadın Her Zaman Güzeldir.
Selülitleriniz için kesin çözüm.
AWT, akustik dalga terapisi ile selülit tedavisini gerçekleştirir.
Tek Seans 3 Etki
AWT yani akustik dalga tedavisi FDA onaylı yöntem şimdiye kadar bilinen kozmetik ve klinik uygulamalardan farklı. AWT acısız, iğnesiz, ameliyatsız kalıcı çözüm sunuyor.
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.