İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN

Selülit Tedavisi, Esstanbul Güzellik Merkezi tarafından ihtiyacı olan tüm müşterilerimize uygulanan güvenilir ve kaliteli bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde bu zamana kadar birçok kadının selülitlerinden kurtulmasını ve eski görünümlerine kavuşmasını sağladık. İnsanların ifade ettiği kadar zor bir yöntem olmayan bu tedavi biçimi, doğru beslenme ve sporla da desteklendiği zaman çok yüksek oranlarda başarılı ile sonuçlanmakta ve herkesin mutlu olmasını sağlamaktadır. Uzman kadromuz bu işte oldukça başarılıdır.

 

 

Selülit Tedavisi Nedir?

 

Selülit Tedavisi, günümüzde birçok kadında sıklıkla rastladığımız modern problemlerden birisidir. Adeta bir kâbus haline gelen bu rahatsızlık ilerlediği zaman ağrılara bile neden olmaktadır. Fakat günümüzde selülit tedavisi oldukça kolaydır ve bu rahatsızlıktan Esstanbul Güzellik Merkezin de bulunan profesyonel cihazlar ve uzmanlar sayesinde kurtulmanız da mümkün olmaktadır. Kullanılan tedavi çeşitleri ve yöntemler kişinin vücut yapısına, rahatsızlık seviyesine ve rahatsızlığın yaşandığı bölgeye göre değişim göstermektedir. Tedavi süreci genellikle 10 seanstır. Ama bu vücudun tedaviye yanıt verme biçimine göre azalıp, artabilmektedir. Başarısı dünyaca kanıtlanmış olan tedavi yöntemlerimiz sayesinde sizlerin bu rahatsızlığını geçirmekte ve eski güzel görünümünüze kavuşmanızı sağlamaktayız. Uzman doktorlarımıza tüm problemlerinizi anlattıktan sonra bir analiz yapmakta ve bunun sonucuna bağlı olarak da sizler için bir tedavi planı / süreci belirlemekteyiz. Bu sürece bağlı kalındığı zaman rahatsızlık kesin bir biçimde yok edilmektedir.

 

 

Selülit Tedavisi Nasıl Yapılır?

 

Selülit Tedavisi, izlenmesi oldukça basit bir yöntemdir fakat mutlaka uzman bir doktor tarafından müdahale edilmelidir. Aksi takdirde sağlık açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Tedaviden önce mutlaka analiz yapılmalıdır. Bu analizden çıkacak sonuç üzerinden bir plan belirlenirse tedavinin başarılı olma oranı artış göstermektedir. Tedavinin başarı sonuçları 8 ila 9 seans arasında değişim göstermektedir. Rahatsızlığın seviyesine göre bu sonuçların alınmasındaki süreç de farklılaşmaktadır. Biz Esstanbul Güzellik Merkezi olarak en etkili ve en kalıcı selülit yöntemlerini izleyerek, rahatsızlığınızı tedavi etmekteyiz. Başarısı kanıtlanmış ve Avrupa’da da sık sık kullanılan bu yöntemler sayesinde rahatsızlık kalıcı bir biçimde yok edilmektedir.

 

 

Eğer sizler de selülitlerinizden sıkıldıysanız ve bir an önce tedavi görmek istiyorsanız, Esstanbul Güzellik Merkezinin sizler için özel olarak hazırladığı yöntemleri incelemelisiniz.

Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Selülit Tedavisi Nedir, Selülit Tedavisi Nasıl Yapılır? Selülit Tedavisi Nedir, Selülit Tedavisi Nasıl Yapılır? Selülit Tedavisi Nedir, Selülit Tedavisi Nasıl Yapılır?
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.