Blog / Diğer Yazılar / Zerona ile hem incelin, hem sıkılaşın

Zerona ile hem incelin, hem sıkılaşın

Zerona ile hem incelin, hem sıkılaşın
Geri Dön
Facebook'ta Paylaş
Tweetle

Zerona ile vücut kontürünüzü belirginleştirin.

Spor ve diyet yapmanıza rağmen yerleşmiş bölgesel fazlalıklardan kurtulmak son derece zorlayıcı bir süreçtir. Kimi zaman bölgesel fazlalıklıklar vücut kontürünü belirgin bir şekilde bozabilir. Bu durum genetik kaynaklı vücut şeklinizden veya zaman içerisinde aldığınız fazla kilolarınızdan kaynaklanabilir.
 
Zerona’nın FDA onaylı ameliyatsız liposuction teknolojisi ile Bölgesel incelme problemlerine karşı kullanılan en etkili yöntemlerden biridir. Zerona derin infrared (kızılötesi) sistemi ile çalışmaktadır ve bu sistem yağ hücrelerinin çeperini esneterek hücre içerisinde bulunan fazla yağı tamamen sağlıklı bir şekilde dışarı çıkararak fazla yağ taneciklerinin vücuttan doğal yollar ile atılmasını sağlar. Bu sırada diğer dokulara ve hücrelere zarar vermeyen Zerona uygulaması tamamen vücut dostudur.
 
Zerona işleminin ameliyatsız liposuction etkisi aynı zamanda selülit dokusunda iyileşme ve vücutta sıkılaşma da sağlar. İşlem son derece konforludur, işlem sırasında cerrahiye gererk duyulmaz, ağrı veya acı hissedilmez. Zerona, uygulama yapılacak her bölge için 20 dakika ve en az 6 seans olarak planlanır. Ancak seans sayısının bölgesel incelme soruna göre ve kişiye özel planlandığı unutulmamalıdır.
 
*Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
 

 

Mükemmel cildin anahtarı Hydrafacial
Hydrafacial FDA onaylı cilt yenileme sistemi.
Mezura ile barışmak için Zerona ile tanışın.
Zerona ile vücut kontürünüzü yeniden şekillendirin.
Bacaklarınız Yaza Hazır mı?
Powershape; 3 etkinin bir arada olduğu sıkılaştırıcı, selülit giderici ve dolaşım düzenleyici özel bir cihazdır.
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.