İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN
Blog / Diğer Yazılar / -178 derecede donarak zayıflatan yöntem: Cryo Cabin

-178 derecede donarak zayıflatan yöntem: Cryo Cabin

-178 derecede donarak zayıflatan yöntem: Cryo Cabin
Geri Dön
Facebook'ta Paylaş
Tweetle
 
Daha ince bir silüet ve fit bir görünüm hemen herkesin hayali olsa da, arzu edilen kiloya ulaşmak çoğu insan için hiç de kolay değil.
Her geçen gün yenilenen diyet programları ve birbirinden farklı egzersizler, metropol insanın can simidi gibi görünüyor ancak çoğu zaman imdada yetişemiyor.
 
Hal böyle olunca da çeşitli cihazların sağladığı alternatif çözümlere başvurmak adetten oluyor. Son dönemin en revaçta zayıflama yöntemi ‘dondurarak zayıflatan’ Cryo Cabin uygulaması. -178 derecede soğutulmuş bir kabin içinde uygulanan bu teknik, metabolizmayı hızlandırarak vücutta yağ yakımı sağlıyor.
 
3 DAKİKADA 1000 KALORİ YAKIYOR
Cryo Cabin, bütün vücuda uygulanan bir soğuk lipoliz ve sağlıklı yaşam cihazı. Sıvı nütrojenle çalışıyor. Faydaları saymakla bitmiyor ancak en çok öne çıkan özelliği 3 dakika gibi kısa bir sürede vücudun 1000 kalori yakmasını sağlıyor oluşu.  Kabine giren hastanın vücut ısısı kontrollü bir biçimde düşürülüyor. Kişi -178 derece soğukluktaki bir işleme maruz kalmasına rağmen kendisini üşüyormuş gibi hissetmiyor, aksine ısınma duygusu yaşıyor. Bunun nedeni ise; sistemde likit nitrojen kullanılması ve bu gazın hiç nem ihtiva etmemesi sebebiyle kuru bir soğuk elde etmesi.
 
BEYNE 'ÜŞÜDÜM' KOMUTU
Pervin Bulgak “Cryo Cabin ile kişinin bünyesine adeta emir veriyoruz ve vücut bütün işlemleri kendi kendine yapıyor. Beyne ‘üşüdüm’ komutu verildikten sonra vücut kendini tekrar 36,5 derece sıcaklığa getirmeye çalıştığı için atakta oluyor.
 
Metbolizma bu şekilde savunma halinde oldukça iç yağlanma sorunu çözülüyor ve bağışıklık sistemi güçleniyor” sözleriyle sistemin çalışma şekline açıklık getiriyor.
 
15 YAŞINDAN BÜYÜK OLMA ŞARTI
Cryo Cabin uygulamasından 15 yaşından büyük ve herhangi bir sağlık sorunu bulunmayan herkes faydalanabiliyor. Yeni başlayanların ilk 5 seansa haftanın her günü, diğer seanslara haftada 2 gün gelmesi gerekiyor.
 
 ZAYIFLAYAMIYORUM DEMEKLE OLMAZ
Bulgak ‘Rejim yapıyorum ama metabolizmam çok zayıf, egzersiz işe yaramıyor” diyen herkesin mutlaka denemesi gereken bir yöntem olduğunu belirtiyor ve ekliyor: “Hepimizin kendimize ayıracak 3 dakikamız mutlaka vardır”
 
ŞOK ETKİSİYLE KİLO VERİLİYOR
Vücudun bu kadar yüksek bir soğukluğa maruz kalması bünyeyi alarma geçiriyor ve kan dolaşımı hızlanıyor.
Kan dolaşımı hızlanınca vücut kendini tekrar ısıtmaya çalışıyor. İşte metabolizmanın hızlanma aşaması da tam bu noktada başlıyor. Yani savunmaya geçen bünye her işlemi daha hızlı yapmaya  başlıyor. Böylece kısa sürede şok etkisiyle kalori kaybı yakalanıyor.
 
DÜNYADA ÇOK POPÜLER
Cryo Cabin her derda deva bir yöntem. Egzamadan sedef hastalığına, bağışıklık sistemi bozukluklarından akne sorunlarına kadar 26 çeşit hastalığın tedavisinde kullanılıyor.
 
Türkiye’de Cryo Cabin uygulamasını başarıyla uygulayan isimlerden Biyolog Pervin Bulgak bu yöntemi “Bütün dünyada kalori yakımı ve zayıflamada sağladığı hızlı çözümlerle trend olmuş bir uygulama. Türkiye’de yeni yeni popüler olmaya başladı ancak yüksek başarı oranı sayesinde gittikçe yayılıyor” sözleriyle anlatıyor.
 
Uzmanımızın sesli anlatım videosunu dinlemek için TIKLAYABİLİRSİNİZ...
 
Kaynak : DİLARA TAHMAZ - BUGÜN GAZETESİ
Soğuğu soğukla kırın.
Dünyaca ünlü Starların kullandığı Cryo Cabin teknolojisi ile kış soğuklarının metabolizmanızı yavaşlatmasına izin vermeyin.
Yeni yıla istediğiniz bedende girin.
Vücudunuzu saran kıyafetler artık size ürkütücü gelmesin.
Cool Shaping Tek Seansta İncelme
Çağımızın hastalığı şişmanlık ve bölgesel yağlanmalar ( özellikle karın bölgesi) görsel sorunlar dışında (damar, şeker, solunum yolu hastalıkları, kalp krizi ve felç ihtimali gibi…) sorunları da beraberinde getirir.
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.