İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN

Ameliyatsız Liposuction, son teknoloji cihazlar kullanılarak cerrahi müdahale olmaksızın yapılan işlemdir. Esstanbul Güzellik Merkezi tarafından vücut yapısı uygun olan tüm müşterilerimize yapılabilmektedir. Kısaca MLS olarak da bilinen bu işlem hiçbir cerrahi yöntem gerektirmemektedir. Bu sayede gönül rahatlığı ile liposuction işlemi yaptırabilirsiniz. MLS ile öncelikle vücuda analiz yapılmaktadır. Bu analiz sonrasında doktor tarafından izlenecek yöntemler belirlenir ve tedavi sürecine geçilir. Bu tedavi yöntemi sayesinde bu zamana kadar birçok hastamız zayıflamış ve istedikleri fit görünüme ulaşma fırsatı da bulmuştur. Eğer sizler de zayıflamak istiyor ve cerrahi yöntemlerden uzak durmayı planlıyorsanız mutlaka bu yöntemi denemelisiniz.

 

 

Ameliyatsız Liposuction Nedir?

 

Ameliyatsız Liposuction, fiziksel görüntüsüne önem veren herkese uygulanabilen cerrahi olmayan bir yöntemdir. Bu tedavi süreci üç aşamadan oluşmaktadır. Öncelikle doktor tarafından vücut analiz yapılır, daha sonra ise analizin sonuçlarına göre bir planlama yapılır. Bu planlama ile tedavi süreci başlar ve kişi zayıflamak istediği bölgelerden kilo verir. Tabi liposuction tek başına yeterli değildir. Bununla beraber hasta mutlaka beslenmesine dikkat etmeli ve aynı zamanda spor da yapmalıdır.

 

 

Ameliyatsız Liposuction, doktorumuzun verdiği her adıma uyulduğu takdirde işlem yüzde yüz olumlu sonuçlanacaktır. Bizler de uzman kadromuzla sizlerin kilo vererek eski sağlığına ve eski fiziksel görüntüsüne kavuşmanızı sağlıyoruz. Ameliyatsız olan bu yöntem kesinlikle tehlikesiz olup, birçok rahatsızlığı olan kişi tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

 

 

Ameliyatsız Liposuction Nasıl Yapılır?

 

Ameliyatsız Liposuction nasıl yapılır konusuna değinecek olursak iyi bir analiz ve kilo ölçümlerinden daha sonra karar verilebilecek hususlar eşliğinde devam ettirilen bir süreçten bahsedebilir. Eğer yeterli analizler ve raporlama yapılmazsa faydalı olmasının aksine kötü sonuçlar ve sağlınıza zarar verebilecek sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Ameliyatsız bu yöntemde şu aşamalar izlenmektedir:

 

 

Cihaz Uygulaması: Öncelikle yağ dokusunun analizi yapılmaktadır. Dokuya göre hedef plan belirlenir ve hangi teknolojik cihazın kaç seans uygulanacağı hastaya anlatılır.

 

Uygulanacak teknolojik cihaza karar verilmesi: Kişinin şikâyetçi olduğu bölgeye göre birlikte karar verilen teknolojik cihaz ile hiçbir cerrahi müdahaleye gerek kalmaksızın uygulama aşamasına geçilir.

 

Lenf drenaj: Belirlenen yağ dokusuna oluşam ödemin atılması için lenf drenaj işlemi uygulanarak, oluşan ödemin vücuttan atılması sağlanmaktadır.

 

Oldukça basit olan bu işlemler uzman doktorlarımız tarafından genellikle, sütyen altına, karın bölgesine, yanlarda oluşmuş simitlere, basenlere ve kollara uygulanabilmektedir.

Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Ameliyatsız Liposuction Nedir, Nasıl Yapılır? Ameliyatsız Liposuction Nedir, Nasıl Yapılır? Ameliyatsız Liposuction Nedir, Nasıl Yapılır?
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.