Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Amerikan Cilt Bakımı

Hydrafacial cilt bakımı Dünyanın En İyi Cilt bakımı.

Hydrafacial Amerikan cilt bakımı 7 yıldır dünyanın en iyi cilt bakımı ödülüne sahip, tek FDA onaylı cilt bakımıdır.

İnsan eli değmeden, sıkma, buhar ve vakum kullanılmadan uygulanır. Hydrafacial Amerikan cilt bakımı tek kullanımlık 3 adet steril başlık, 6 serum-solüsyon ve 2 LED ışıkla gerçekleştirilir.

Hydrafacial cilt bakımı işlem prosedürü;

Cilt analizi yapılarak başlanır. Kişiye özel 3 adet parmak ucu büyüklüğünde tek kullanımlık Hydrafacial’a özel başlık açılır.

İlk başlık cihaza takılır ve 1 serum (Activ-4) ile cilt yüzeyindeki ölü hücre tabakası kapalı devre olarak cilde hiçbir zarar verilmeden arındırılır.

İkinci serum (Glysal ) gözenek doluluğu problemi olan lanlara uygulanır. Bu sayede gözenekler açılır.

İkinci başlık cihaza takılır ve 3. Serum ( Beta HD) açılır. Bu serumun görevi gözeneklerin içinde bulunan cilt yağ fazlalığı, siyah noktalar ve kozmetik ürünlerini ciltten arındırır. Bu işlem sırasında hiçbir sıkma olmaz.

Ardından 4. Serum (Dermabuilder) kullanılır. Bu ürün kırışmış ya da kırışmaya meyilli bölgelere ( alın, göz çevresi, dudak üstü…) uygulanır. Yüzeysel ince çizgileri açar, derin çizgiler için de besleyici bir görevi vardır.

Sıra 5. Serumda ( Britenol). Cilt tonunda düzenleme sağlar ve cildin daha parlak, canlı görünmesini sağlar.

3. ve son başık Hydrafacial cihazına takılır ve 6. Son serum ( Antiox- Antiox Plus) açılır. BU serum yağun vitamin, mineral, antioksidan ve Hyluranik asit içerir. Cildinizi nemlendirir ve canladırır.

Tüm aşamalar bittikten sonra sıra LED ışık kullanına gelir. Eğer ciltte sivilca-aken problemi ya da yatkınlık mevcutsa MAVİ LED ışık kullanılarak bakteri yatakları nötralize edilir. Ya da anti-agin amaçlı tüm yüze KIRMIZI LED ışık uygulanır.

 

Amerikan Cilt Bakımı Fiyatları 2020

 

Hydrafacial Amerikan cilt bakımının tüm aşamaları tamamlandıktan sonra cilde güneş koruyucu uygulanır ve prosedür bitmiş olur.

Hydrafacial cilt bakımı her tür cilde uygulanabilir. Kuru, yağlı, hassas ya da sivilceli ciltlere güvenle uygulanır.

Hydrafacial Amerikan cilt bakımı ortalama olarak 40-45 dakika sürmektedir. İşlem sonrasında ciltte hafif bir pembelik oluşur. Bu banyodan çıkmış efekti veren pembelik de 10 dakika içinde geçer.

Hydrafacial cilt bakımı cilt yapısına ve sorunlarına göre tekrarlanır.

Haftada bir 4 seans tekrarlanan Hydrafacial Amerikan cilt bakımı sayesinde cilt maksimum neme, temizliğe ve ışıltıya kavuşur.