İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN
Blog / Sağlık/Güzellik / Berna Laçin Anlattı

Berna Laçin Anlattı

Berna Laçin Anlattı
Geri Dön
Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Cilt sağlığına özen gösterenlere, HydraFacial MD
 
Cihazın Tanıtım ve Uygulama Videosunu İzlemek İçin Lütfen Tıklayınız...
 
Kendi cilt bakımımı iyi ve kaliteli ürünlerle evde yapmayı seviyorum. Bana iyi geldiğine inandığım  ürünleri , ucuz-pahallı, beraber kombinliyorum. Dışarda cilt bakımı yaptırmaktan ise hiç hoşlanmıyorum. Hatta siyah nokta sıkılarak yapılanları zararlı buluyorum. Ama yeni tanıştığım bir cilt bakım sistemi beni sahiden çok şaşırttı. "Sistem" diyorum çünkü bu bir ürün ya da marka değil.
 
HydraFacial MD, el değmeden, makine aracılığı ile , temizleme, bakım ve tedaviyi aynı anda yapan bir sistem. Bir yandan özel serum ve vakumlama aracılığıyla ölü deriyi temizlerken bir yandan da leke, gözenek açıklığı, aşırı yağlanma gibi sorunları tedavi ediyor. Amerika'da, 2013 yılından beri en iyi cilt tedavi ödülünü alan HydraFacial MD, bu alanda FDA onayı alan tek cihaz. Birlikte yaptığımız programlardan da tanıdığınız sevgili arkadaşım Pervin Bulgak o kadar tavsiye etti ki ben de denemekte sakınca görmedim.
 
Kısaca; cilt için elektrik süpürgesi gibi diye tarif edebileceğim cihazın ucuna takılan  kişiye özel başlıklar aracılığıyla, bir takım asitler ve vitaminler içeren özel  serumlar  veriliyor. Ve sonra cilt resmen vakumla süpürülerek temizleniyor. En fazla 45 dakika sürüyor ve işlem bittiğinde, cildiniz yeni cilâlanmış parke gibi oluyor. Garip bir benzetme olduğunun farkındayım ama yüzümde hissettiğim temizlik, dip köşe ev temizliğine benzer bir duygu oldu.   Son aşamada da çizgileri doldurucu özel bir kolajen, tazyikle cilde nüfus ettirildiği için işlem bittiğinde inanılmaz sağlıklı, genç ve temiz bir görüntü oluyor.
 
Özetle, sonunda cildiniz için gerçekten iyi ve sağlıklı bir şey yapmak istiyorsanız tavsiye ederim. Doktor gözetimi olmadan cildime krem bile sürdürmeyen pimpiriklilerden olduğum için Dr. Osman Şenel'in kurucularından olduğu Estanbul'da yaptırdım bu bakımı. Fiyatı 400-500 lira arası değişiyor, evet diğer bakımlara göre daha pahallı ama sonuç kesinlikle mukayese edilemeyek kadar iyi ve çok daha uzun süre etkili.
 
Kaynak : Vatan Gazetesi 08.08.2015 Okumak İçin Tıklayınız
 
TIRNAKLARINIZLA TARZINIZI ORTAYA KOYUN.
Sizde ojenizi bu şekilde sürebilirsiniz.Dünyada yepyeni bir trend: Nail Art. Türkçe adıyla “Tırnak Sanatı”.
2015 Kış Modası
Tüm dünyada yazın gelmesi ile birlikte markalar 2015 Kış Modasını sergilemeye başladı. Cıvıl cıvıl renklenen vitrinlerden aldığımız bu enerji ile bizde size bir kaç öneri sunmak istedik. Diğer resimleri görmek için lütfen habere tıklayınız.
Klasik Cilt Bakımı Yaptırmalı
Sağlıklı bir cilt, insanın görünüşünün en önemli parçasıdır. Özel serum kürleriyle %100 saf kolajen birleşenlerin inanılmaz başarısını %100 saf oksijenle epidermis en alt katmanlarına gönderen mucizevi bir bakımdır.
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.