İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN

Bölgesel İncelme, genellikle bel ve basen bölgelerinden kilo vermek isteyen kişilere uyguladığımız bir yöntemdir. Kişiler her ne kadar diyet ya da spor yapsalar da genellikle bu bölgelerden kilo verme konusunda problem yaşarlar. İşte bu noktada biz devreye giriyor ve istekleriniz üzerinden hedef bölgenizin incelmesini sağlıyoruz. Ameliyatsız ve oldukça basit olan bu yöntem sayesinde, istediğiniz görünüme kavuşmanız hayal olmaktan çıkacaktır.

 

 

Bölgesel İncelme Nedir?

 

Bölgesel İncelme, kişilerin kilo vermek ve istedikleri forma kavuşabilmek için seçtikleri en önemli yöntemlerden birisi olarak kabul edilmektedir. LPG olarak da anılan bu yöntem, yaratıcısı Lous Poul Gute’nin baş harflerini almıştır. Bilimsel araştırmalarla test edilerek onaylanan bu yöntem herkese uygulanabilmekte ve herhangi bir risk taşımamaktır. LPG yöntemi, vücuttaki ödemin atılmasını, gevşek vücut dokusunun sıkılaşmasını ve cildin görüntüsünün de daha güzel bir hale gelmesini sağlarken aynı zamanda uygulanan noktanın da incelmesinde büyük rol oynar. Bu yöntem diyet ve sporla desteklendiği zaman daha başarılı sonuçlar verir. Teknolojinin yardımı ile günümüzde bu tip incelme yöntemleri artıyor ve tarafımızdan sizlere en iyi ve güvenilir şekilde sunuluyor.

 

 

Bölgesel İncelme Nasıl Yapılır?

 

Bölgesel İncelme uygulamaları başlamadan önce, iyi bir analiz ve kilo ölçümü yapmak gerekmektedir. Bu detaydan sonra izlenecek yol hakkında bir plan yapılır. Çünkü bazı durumlarda fıtık problemi yaşayanlar, vücudunun herhangi bir noktasında protezi olanlar, varis gibi sağlık sorunları yaşayan ve hamilelik ya da emzirme döneminde olan kişilere bu uygulama tavsiye edilmemektedir. Eğer ölçümlerden sonra incelme yöntemlerinin uygulanamayacağı söylenirse bu karara güvenmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde birçok sağlık sorunu ile yüzleşebilirsiniz. Analizden sonra eğer bu uygulamadan yararlanmanız da bir sakınca olmadığı sonucu çıkarsa, yöntemin uygulanmasına başlanabilir. Bu sırada ortaya çıkan analiz verilerine göre hareket etmek gerekmektedir.

 

 

Aynı zamanda diyet ve spor ile yöntem desteklenmeli ve asla yemek yerken aşırıya kaçılmamalıdır. Çünkü bu yöntemin başarısızlıkla sonuçlanmasına yol açabilir. Sizlere tüm istekleriniz doğrultusunda bel ve basen bölgeniz için ameliyatsız incelme fırsatı sunmaktayız.

Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Bölgesel İncelme Nedir, Nasıl Yapılır? Bölgesel İncelme Nedir, Nasıl Yapılır? Bölgesel İncelme Nedir, Nasıl Yapılır?
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.