İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN

Bölgesel Zayıflama,  özellikle belli başlı bölgelerde yağ miktarı yüksek olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Esstanbul Güzellik Merkezinde güvenilir bir biçimde uygulanan zayıflama yöntemlerimiz, hemen hemen herkese uygulanabilmektedir. Hastalarımızın isteklerine bağlı olarak bir plan yaptıktan sonra, bu uygulamayı hayata geçirmemiz mümkün olmaktadır.  Vücudun belli başlı bölgelerinde bulunan yağların azaltılması amacını taşıyan bu yöntem oldukça güvenilirdir ve müşterilerimiz tarafından sık sık tercih edilir.

 

 

Bölgesel Zayıflama Nedir?

 

Bölgesel Zayıflama, kişilerin özellikle yaz ayları gelmesi ile beraber sık sık yaptırmak istediği uygulamaların başında gelmektedir. Fakat her bireyin farklı bir vücut yapısı olduğu için, bu uygulama yapılan tetkik ve analizlerden sonra planlanmaktadır. Aksi takdirde vücuda zarar verebilir. Bu nedenle kişiler doktorlarından bu analizleri yapmasını kesinlikle istemelidir. Bunun dışında bölge bölge zayıflama yöntemi sadece tek başına çare değildir. Bu yöntem mutlaka iyi bir diyet ve spor takviyesi ile desteklenmelidir. Diyet ve spor, uygulama sırasında parçalanan tüm yağ hücrelerinin kolay bir biçimde bölgeden atılmasını sağlar. Eğer bunlar yapılmazsa yöntem başarısızlıkla sonuçlanır. Fakat uzmanın tavsiyesine uyulursa yöntemin sonuçları olumlu bir şekilde ortaya çıkar. Zaten doktorlar tarafından önerilen de yöntemin beraberinde vücudu şekillendirmek için mutlaka spor yapılması gerektiğidir.

 

 

Bölgesel Zayıflama Nasıl Yapılır?

 

Bölgesel Zayıflama temelde 2 grupta toplanmaktadır. Bunlar ise şu şekildedir:

Cerrahi yöntemler ve cerrahi olmayan yöntemler

 

Cerrahi Yöntemler

Liposuction, mezoterapi ve lazer lipoliz gibi uygulamalar girmektedir.

 

 

Cerrahi Yöntemler

Cerrahi olmayan yöntemler ise, ameliyatsız liposuction, ozon sauna, infrared, cryolipoliz, pressoterapi gibi yöntemlerdir. Her iki kategoriye ait olan yöntemler de mutlaka uzman bir doktor tarafından yapılmalı ve uygulamadan hemen önce de vücut analizi raporu çıkarılmalıdır. Bu analiz sırasında kişinin yaşına, hastalık durumuna, dermatolojik durumuna bakılmakta ve buna göre bir yöntem seçilmektedir. Hastaların bazılarına birden fazla yöntem kullanılmakta ve daha başarılı sonuçlar alınmaktadır. Zayıflama yöntemleri, hamile olanlar ve emzirme döneminde olan kişilere önerilmez. Bunun yanı sıra kalıcı rahatsızlığı olan kişiler de bu yöntemden yararlanırken dikkatli olmalıdır.

 

 

Eğer sizler de belli başlı bölgelerinizdeki yağlanmadan şikâyetçiyseniz mutlaka bir uzmanla görüşerek bu yöntemlerden yararlanmalısınız. 

Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Bölgesel Zayıflama Nedir, Nasıl Uygulanır? Bölgesel Zayıflama Nedir, Nasıl Uygulanır? Bölgesel Zayıflama Nedir, Nasıl Uygulanır?
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.