İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN
Blog / Diğer Yazılar / Cerrahisiz Düğün Hazırlıkları

Cerrahisiz Düğün Hazırlıkları

Cerrahisiz Düğün Hazırlıkları
Geri Dön
Facebook'ta Paylaş
Tweetle

Yaz mevsimi ile düğün sezonu da  tüm hızı ile başlamaktadır. Hayatımızda en önemli günlerden biri olan düğün günümüz de  gelin adaylarının kendilerini  hazır hissetmeleri, pırıl pırıl bir cilt parlayan gözler ve fit bir vücut düğün gününe güven ,asalet ve zerafet olarak yansır

..Gelin adaylarının  gelinlik modellerini özgürce seçebilmeleri  için bedenleri ile barışık olmaları büyük önem taşımaktadır. Elbette ki hepimizin ufak tefek yada büyük sorunları olabilmektedir. Kilo fazlalıklarımız ,bölgesel yağlanmalarımız ,Selülitlerimiz, cilt gevşemeleri gibi tüm bu sorunlar düğün günümüzde olduğundan daha  fazla  hissedilip  psikolojimizi etkilemektedir. Cerrahi dışı bir cok yöntem ile bu tip sorunlara cevap bulunmaktadır.

Merkezimizde (ESSTANBUL güzellik)  gelin adaylarının sorunlarına hızlı çözümler sunulmaktadır düğün öncesi gelinlerin en çok tercih ettikleri bölgesel fazlalıklar için tek seanslık bir işlem olan coolshape( soğuk lipoliz) uygulaması kısa zamanda  en çok şikayet edilen ve gelinlik tercihimizi zora sokan basen bölgesi, mide ,karın kol gibi bölgelerdir . Bununla birlikte  selülitsiz pürüzsüz bacaklar da en sık istenilen  gelin adaylarının tercihlerindendir .Awt uygulaması  bu konuda imdada yetişmektedir. Özellikle yaz mevsiminde vücudumuzda oluşan ödem  şişkinlik  gelinliklerde provalarda  sıkıntı yaşamaya sebep olmaktadır.

Gelin adaylarının düğün öncesinde haftada 2 defa yaptıracakları lenf drenaj masajı ile şişkinlik ödem gibi sorunlardan kurtulmasını düğün gecesinde de konforlu bir gecenin  tadını çıkarmalarını sağlayacaktır. Yaz mevsimi olması sebebi ile gelinlik modellerinin askılı, straplez, kısa kollu olması kolların ve dekoltenin ön plana çıkmasını gerektiren modellerden oluşmaktadır. kol içi gevşemeleri içi RF uygulamaları cildin elastikiyetine destek vermektedir .istenilen gelinlik ister uzun ister kısa oldun bedeniniz düğününüze hazır olsun.

Gelinlerin makyajları saçları da ayrı bir önem taşır o gecenin yıldızı olan gelinlere yapılan makyajlın natürel görünmesi ışık saçan parlayan bir ciltte mümkündür. Hydafacial cilt bakımı ile  cildin derinlemesine temizlenmesi cilt yüzeyi ve tüm cilt katmanlarının beslenmesi renk tonlarının azaltılması cildin bir bütün haline gelmesini hedefleyen hydrafacial bakımı düğünlerin vaz geçilmezidir. ..

Günümüzde kadın erkek bir çok kişinin hayatına girmiş olan botox ve dolgu uygulamaları ise 30 dakika kadar kısa bir sürede  kızgınlık, yorgunluk ifadesi yaratan mimik çizgilerimizden kurtulmamızı  sağlamaktadır. Hiçbir gelin adayı mimik  çizgileri ile düğününe katılmak istememektedir. Yüz bölgesindeki çukurların ,derin çizgilerin  göz altı ve göz üstünde uygulanan ışık dolguların desteği ile küçük dokunuşlar büyük değişimlere imza atabilir sözünü desteklemektedir.

Düğün denilince akla ilk olarak gelin gelmekle birlikte damatlar için de düğün  aynı telaşları yaşatmaktadır. özellikle erkelerde oluşan şikayetlerin başında göbek ve bel cevresi yağlanmaları olarak karşımıza çıkmaktadır .smokin siparişlerinin başladığı günlerde bölgesel yağlanmalar damatları içinde sorun yaratmaktadır. En çok tercih edilen yöntem olan cool shape ( soğuk lipoliz) yöntemi kısa sürede tek seansta uygulanıyor olması büyük avantaj olmaktadır. Hayrafacial cilt bakım uygulaması  ile ciltlerini düğüne hazırlayan damat ve gelin adayları gecenin parlayan ışıldayan  yıldızı olacaklardır.

Coolshape ile alt bedeninizi üst bedeninize eşitleyin. ...
Coolshape ile dirençli bölgesel yağlanmalardan kalıcı olarak kurtulun.
Bırakın cildiniz nefes alsın.
Hydrafacial ile makyajsız da canlı ve parlak bir cilde sahip olabilirsiniz.
Doğal Detox Alkali Su
Çok kolay olarak hazırlayabileceğiniz ve gün içerisinde tüketebileceğiniz sağlık kaynağınız.
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.