Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Cerrahisiz Düğün Hazırlıkları

Yaz mevsimi ile düğün sezonu da tüm hızı ile başlamaktadır. Hayatımızda en önemli günlerden biri olan düğün günümüz de gelin adaylarının kendilerini hazır hissetmeleri, pırıl pırıl bir cilt parlayan gözler ve fit bir vücut düğün gününe güven ,asalet ve zerafet olarak yansır

..Gelin adaylarının gelinlik modellerini özgürce seçebilmeleri için bedenleri ile barışık olmaları büyük önem taşımaktadır. Elbette ki hepimizin ufak tefek yada büyük sorunları olabilmektedir. Kilo fazlalıklarımız ,bölgesel yağlanmalarımız ,Selülitlerimiz, cilt gevşemeleri gibi tüm bu sorunlar düğün günümüzde olduğundan daha fazla hissedilip psikolojimizi etkilemektedir. Cerrahi dışı bir cok yöntem ile bu tip sorunlara cevap bulunmaktadır.

Merkezimizde (ESSTANBUL güzellik) gelin adaylarının sorunlarına hızlı çözümler sunulmaktadır düğün öncesi gelinlerin en çok tercih ettikleri bölgesel fazlalıklar için tek seanslık bir işlem olan coolshape ( soğuk lipoliz) uygulaması kısa zamanda en çok şikayet edilen ve gelinlik tercihimizi zora sokan basen bölgesi, mide ,karın kol gibi bölgelerdir . Bununla birlikte selülitsiz pürüzsüz bacaklar da en sık istenilen gelin adaylarının tercihlerindendir  Awt uygulaması bu konuda imdada yetişmektedir. Özellikle yaz mevsiminde vücudumuzda oluşan ödem şişkinlik gelinliklerde provalarda sıkıntı yaşamaya sebep olmaktadır.

Gelin adaylarının düğün öncesinde haftada 2 defa yaptıracakları lenf drenaj masajı ile şişkinlik ödem gibi sorunlardan kurtulmasını düğün gecesinde de konforlu bir gecenin tadını çıkarmalarını sağlayacaktır. Yaz mevsimi olması sebebi ile gelinlik modellerinin askılı, straplez, kısa kollu olması kolların ve dekoltenin ön plana çıkmasını gerektiren modellerden oluşmaktadır. kol içi gevşemeleri içi RF uygulamaları cildin elastikiyetine destek vermektedir .istenilen gelinlik ister uzun ister kısa oldun bedeniniz düğününüze hazır olsun.

Gelinlerin makyajları saçları da ayrı bir önem taşır o gecenin yıldızı olan gelinlere yapılan makyajlın natürel görünmesi ışık saçan parlayan bir ciltte mümkündür. Hydrafacial cilt bakımı ile cildin derinlemesine temizlenmesi cilt yüzeyi ve tüm cilt katmanlarının beslenmesi renk tonlarının azaltılması cildin bir bütün haline gelmesini hedefleyen hydrafacial bakımı düğünlerin vaz geçilmezidir. ..

Günümüzde kadın erkek bir çok kişinin hayatına girmiş olan botox ve dolgu uygulamaları ise 30 dakika kadar kısa bir sürede kızgınlık, yorgunluk ifadesi yaratan mimik çizgilerimizden kurtulmamızı sağlamaktadır. Hiçbir gelin adayı mimik çizgileri ile düğününe katılmak istememektedir. Yüz bölgesindeki çukurların ,derin çizgilerin göz altı ve göz üstünde uygulanan ışık dolguların desteği ile küçük dokunuşlar büyük değişimlere imza atabilir sözünü desteklemektedir.

Düğün denilince akla ilk olarak gelin gelmekle birlikte damatlar için de düğün aynı telaşları yaşatmaktadır. özellikle erkelerde oluşan şikayetlerin başında göbek ve bel cevresi yağlanmaları olarak karşımıza çıkmaktadır .smokin siparişlerinin başladığı günlerde bölgesel yağlanmalar damatları içinde sorun yaratmaktadır. En çok tercih edilen yöntem olan cool shape ( soğuk lipoliz) yöntemi kısa sürede tek seansta uygulanıyor olması büyük avantaj olmaktadır. Hayrafacial cilt bakım uygulaması ile ciltlerini düğüne hazırlayan damat ve gelin adayları gecenin parlayan ışıldayan yıldızı olacaklardır.