İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN

Cilt Bakımı, tarafımızca tüm müşterilerimize verdiğimiz en önemli hizmetlerden birisi de cildinize yapacağımız detaylı bakımdır. Cildin sürekli olarak temizlenmesi ve gerekli olan tüm bakımlarının yapılması, sağlığınız ve güzelliğiniz için çok önemlidir. Tüm uygulamalarımız sayesinde cildiniz daha parlak ve daha temiz bir görünüm kazanır, istediğiniz güzelliğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uygulamalarımız her cilt tipine göre farklılık göstermektedir.

 

 

Cilt Bakımı Nedir?

 

Cilt Bakımı, kesinlikle aksatılmaması gereken bir uygulamadır. Gerekli bakımlar yapılmadığı takdirde cildiniz solacak ve kötü bir görünüme ulaşacaktır. Bu nedenle mutlaka bir uzman desteği ile ayda bir kere olmak üzere bakım yaptırmanızı öneriyoruz. Tarafımızdan yapılan bakımlar şu şekildedir:

 

 

Klasik bakım

Yoğun bakım

Canlandırıcı bakım

Gençleştirici bakım

Sivilceye eğilimli ciltler için bakım

Göz çevresi bakımı

Pembe maske

 Siyah noktalara karşı bakım

Oksijen terapisi

Bakım kürleri

Anti-Ageing bakımları

 

 

Cildiniz için bakım işlemlerine geçmeden önce uzmanlarımız tarafından cilt analizi yapılmakta ve buna göre bir plan belirlenmektedir. Bu plan doğrultusunda da belirlenen yöntemlerin uygulamasına geçilir. Düzenli bir biçimde yaptıracağınız bakım sayesinde cildiniz tazelenecek ve istediğiniz güzelliğe de kolayca ulaşabileceksiniz.

 

 

Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

 

Cilt Bakımı, her cilt tipine göre değişiklik göstermektedir. Uzmanımız tarafından yapılan iyi bir analizden sonra cilt tipiniz ortaya çıkmakta ve buna göre farklı farklı yöntemler uygulanabilmektedir. Bu yöntemler her bünyeye ve kişinin isteği ile amacına göre değişir. Uzmanımız sizlere bakımdan önce, bakım sırasında ve bakımdan sonra nelere dikkat etmeniz gerektiğini de bildirecektir. Cilt bakım aşamalarımızı kısaca şu şekilde anlatabiliriz:

 

 

Öncelikle cilt tipine uygun temizleyiciler ile temizlik yapılır.

Daha sonra cilt ölü hücrelerinden arındırılır ve peeling uygulamasına geçilir. Bu hücre yenilenmesini sağlayacaktır.

Buhar yöntemi ile gözenekler açılır, siyah noktalar temizlenir.

Temizlenme işlemi hangi yöntem uygulanacaksa ona göre devam eder.

Daha sonra maske uygulanır ve tonikleme işlemi ile tedavi bitirilir.

 

 

Eğer sizler de cildinize düzenli bakım yaptırmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçerek güvenilir yöntemlerimizden yararlanabilirsiniz. Bu sayede sağlığınıza ve güzelliğinize de kavuşursunuz.

 

 

Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Cilt Bakımı Nedir, Nasıl Yapılır? Cilt Bakımı Nedir, Nasıl Yapılır? Cilt Bakımı Nedir, Nasıl Yapılır?
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.