İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN
Blog / Diğer Yazılar / Çocuklar okula anneler bakıma

Çocuklar okula anneler bakıma

Çocuklar okula anneler bakıma
Geri Dön
Facebook'ta Paylaş
Tweetle

Çocuklar okula anneler bakıma ( Seans Hediye Kampanyası )

Yazın son günlerine girdiğimiz şu günlerde birçoğumuz  yaz tatillerinde  aldığımız kiloları,  güneşin etkisi ile yıpranan cildimizi, hatta  plajda saklamaya çalıştığımız selülitlerimize çözüm için zaman ayırabileceğimiz bir döneme giriyoruz. Çocuklarımızı okula gönderip artık kendimize bakım yapmak İçin birkaç saatinizi ayırabileceğiniz bu dönemde bizlerde sizi destekleyen bir kampanya oluşturmak istedik.

 

Bu kampanya nedir?

HYDRAFACIAL KAMPANYASI: Hydrafacial 6 yıldır üst üste aldığı en iyi cilt bakımı ünvanını  kimseye bırakmayan özel bir  cilt bakımıdır. İşlem her cilt tipi ve her yaş için uyun olup, derinlemesine temizlikle başlayıp cildin en alt tabasına kadar yapılandırmayı hedefleyen aynı zamanda da anti aging yapan bir bakımdır. Kampanya  ekonomik olması ile öne çıkan 4 lü pakete ayrıca 1 seansta hediye içermektedir.

Hydrafacial Cilt Bakımı Uygulaması Hakkında Daha Detaylı Bilgi için Tıklayınız.

 

COOLSHAPE KAMPANYASI: Soğuk lipoliz olarak ta bilinen bu uygulama bölgesel fazlalıklara kontur bozukluklarına, biriken bölgesel yağlanmalarda da tek seansta 1 saatlik bir uygulama  etkili olmaktadır. Fazla zaman ayırmadan bölgesel fazlalıklarınızdan kurtulabileceğiniz coolshape te 2 bölge  uygulamanıza 1 bölgede Esstanbul Güzellik merkezi tarafından hediye edilmektedir.

Coolshape Bölgesel İncelme Uygulaması Hakkında Daha Detaylı Bilgi için Tıklayınız.

 

ESWT/AWT KAMPANYASI: Kadınların bitip tükenmeyen selülit problemine yönelik  awt/eswt uygulaması selülit tedavisinde  bilinen  en etkili yöntem olarak kabul edilmektedir. Sistem akustik ses dalgaları ile çalışmakta olup incelmeyi de  desteklemektedir. Pürüzsüz bacaklar için 6 seans uygulamaya 2 seansta hediye içermektedir.

Eswt/Awt Selülit Giderme Uygulaması Hakkında Daha Detaylı Bilgi için Tıklayınız.

Artk Bacaklarınız Cool Shape İle Daha Güzel
Çoğu kadının kâbusu diz içi yağlanmadır. Oysaki kadının zarafetini ve güzelliğini gösteren önemli bir yerdir diz kapakları. Diz içi yağlanması yaşayan kişiler kılık kıyafet seçiminde bile kısıtlamalara gitmek zorunda kalırlar. 1 saatte diz kapaklarınızda ki fazlalıklardan Cool Shape yöntemi ile kurtulurken dizlerinizi saklamaktan da kurtulursunuz.
Tebrik Ederiz
Tüm Belediyeleri aynı duyarlılıkta olmaya davet ediyor ve Eskişehir Tepebaşı Belediyesi'ni kutluyoruz.
Beden ölçünüzü seveceksiniz.
Coolshape uygulaması kalıcı bölgesel incelme sağlamaktadır.
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.