Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Çocuklar okula anneler bakıma

Çocuklar okula anneler bakıma ( Seans Hediye Kampanyası )

Yazın son günlerine girdiğimiz şu günlerde birçoğumuz yaz tatillerinde aldığımız kiloları, güneşin etkisi ile yıpranan cildimizi, hatta plajda saklamaya çalıştığımız selülitlerimize çözüm için zaman ayırabileceğimiz bir döneme giriyoruz. Çocuklarımızı okula gönderip artık kendimize bakım yapmak için birkaç saatinizi ayırabileceğiniz bu dönemde bizlerde sizi destekleyen bir kampanya oluşturmak istedik.

Bu kampanya nedir?

HYDRAFACIAL KAMPANYASI: Hydrafacial 6 yıldır üst üste aldığı en iyi cilt bakımı ünvanını kimseye bırakmayan özel bir cilt bakımıdır. İşlem her cilt tipi ve her yaş için uyun olup, derinlemesine temizlikle başlayıp cildin en alt tabasına kadar yapılandırmayı hedefleyen aynı zamanda da anti aging yapan bir bakımdır. Kampanya ekonomik olması ile öne çıkan 4 lü pakete ayrıca 1 seansta hediye içermektedir.

COOLSHAPE KAMPANYASI: Soğuk lipoliz olarak ta bilinen bu uygulama bölgesel fazlalıklara kontur bozukluklarına, biriken bölgesel yağlanmalarda da tek seansta 1 saatlik bir uygulama etkili olmaktadır. Fazla zaman ayırmadan bölgesel fazlalıklarınızdan kurtulabileceğiniz coolshape te 2 bölge uygulamanıza 1 bölgede Esstanbul Güzellik merkezi tarafından hediye edilmektedir.

ESWT/AWT KAMPANYASI: Kadınların bitip tükenmeyen selülit problemine yönelik awt/eswt uygulaması selülit tedavisinde bilinen en etkili yöntem olarak kabul edilmektedir. Sistem akustik ses dalgaları ile çalışmakta olup incelmeyi de desteklemektedir. Pürüzsüz bacaklar için 6 seans uygulamaya 2 seansta hediye içermektedir.