İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN
Blog / Diğer Yazılar / Coolshape ile incelin ve şekillenin.

Coolshape ile incelin ve şekillenin.

Coolshape ile incelin ve şekillenin.
Geri Dön
Facebook'ta Paylaş
Tweetle

Coolshape ile karın ve basen yağlarınızdan kurtulun.

Göbek ve basen bölgesi inceltilmesi son derece zor olan, bölgesel fazlalıkların ve dirençli yağlanmanın en sık görüldüğü bölgelerdendir. Düzenli egzersiz ve diyet ile göbek ve basen gibi fazlalıklarınız olan bölgeleri inceltmek zor ve uzun zaman alan bir süreçtir. Göbek ve basen gibi fazlalıklarınız olan bölgeler için cerrahi yöntemlerden kaçınıyor olabilirsiniz.
 
Coolshape uygulaması bölgesel incelme ve ameliyatsız liposuction olarak FDA tarafından onaylanmış bir bölgesel incelme ve vücut şekillendirme yöntemidir. Coolshape (soğuk lipoliz) yağ hücrelerini -10 derece dondurur. Bu sırada çevrede bulunan diğer dokulara zarar vermez ve kişi tarafından hissedilmez. Bu derecedeki soğukluk uygulama yapılan bölgedeki yağ hücrelerini işe yaramaz hale getirir. İşlevsiz kalan yağ hücreleri ise vücut tarafından doğal yollar ile atılır. Yağ hücreleri vücut tarafından yenilenemediğinden Coolshape işlemi uygulama yapılan bölgede ameliyatsız liposuction etkisi gösterir, kalıcı bölgesel incelme ve kalıcı vücut şekillendirme sağlar.
 
Coolshape uygulaması göbek, basen, kol, iç bacak, popo, bel ve sırt gibi bölgesel fazlalıklardan ve dirençli yağlanmalardan şikayetçi olunan bölgeler için son derece güvenli ve konforlu bir uygulamadır. Coolshape’in uygulama yapılması hedeflenen her bölge için işlem süresi 1 saattir. Bu işlem sırasında her hangi bir ağrı veya acı söz konusu değildir. Coolshape soğuk lipoliz ve ameliyatsız liposuction uygulamasında genellikle tek seans uygulama yapılan bölge için yeterlidir. Ancak bölgenin büyüklüğü ve yağ oranı seans tekrarını etkileyen önemli bir faktördür. Bölgesel yağlanması fazla olan kişilerde ikinci bir seansa ihtiyaç duyulabilir.
 
*Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
 

 

Evde Saç Bakımınız İçin Maske !
Evde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz doğal saç maskesi tarifi için lütfen haberi okuyunuz.
Cool Shape ile yılbaşı gecesine arzu ettiğiniz ...
Coolshape (soğuk lipoliz) bölgesel incelme yöntemi tek seansta vakit kaybetmeden istenen bölgede incelme sağlar.
Tek Uygulama Kesin Sonuç
Hydrafacial en iyi cilt yenileme sistemlerinden biridir.
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.