İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN

Cryo Cabin, Dr. Mehmet Öz ile ünlenen önemli bir zayıflama tekniği olarak kabul edilmektedir. Pek çok durumda vücudumuza yarar sağlayan bu harika teknik, vücudu şekillendirmeye ve yağ parçalamaya yaramaktadır. Bu sistem ile bölgesel değil de tüm vücudun zayıflaması söz konusudur. Selülitleri yok etmeye, kilo vermeye ve incelmeye yarayan bu teknik, vücudu güçlendirme ve ağrıların tedavisine de önemli bir noktada bulunmaktadır. Esstanbul güzellik merkezi uzman estetisyenleri bu konuda eğitimli olup, sizler için harika bir destek sunmaktadır.

 

 

Cryo Cabin Nedir?

 

Cryo Cabin, “soğuk sauna” anlamına gelmektedir. Uzman birçok doktor tarafından önerilen bu yöntemde seans sırasında vücut 3 dakika boyunca eksi 180 dereceye kadar soğutmaktadır. Ve bu sayede vücut yaklaşık 700 kalori yakmaktadır. Bununla beraber vücutta aniden ısı düşmesi yaşandığı için şok etkisi de ortaya çıkmakta ve kan dolaşımı da hızlanmaktadır. Vücut direnci de bu şekilde artış göstermektedir. Yöntemin ilginç yanı, seans süresi boyunca kişinin üşümemesi aksine ısı artışı yaşıyor gibi hissetmesidir. Sistem aynı zamanda selülit tedavisinde de oldukça etkilidir. Bu bölgede extreme bir biçimde kılcal damarlardaki kan dolaşımı hızlanmakta ve selülitlerin de parçalanmasını sağlamaktadır.

 

 

Cryo Cabin Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

 

Cryo Cabin, vücuda birçok fayda sağlamaktadır. Bu faydalardan bahsedecek olursak şu ifadeleri kullanmamız mümkün olacaktır:

 

Metabolizma hızlanır. Bu şekilde vücut hızlı ve etkili bir biçimde yağ yakar.

 

Vücut direnci artar.

 

Egzersizler sonrasında ortaya çıkan kas krampları ve spazmlarına iyi gelmektedir.

 

Romatizma ağrılarını azaltmakta oldukça faydalıdır.

 

Kan dolaşımını attırır. Bu sayede uyku bozuklukları da azalır.

 

Selülit oluşumunun azalmasını sağlar.

 

Soğuk sauna adı ile bilinen bu yönteminin bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bu nedenle hem uzmanlar tarafından önerilmekte hem de birçok kişi tarafından sık sık kullanılmaktadır. Seans sonrasında biraz dinlenme önerilmektedir. Uygulamada kişi üşümez ve yorulmaz. FDA tarafından onaylanmış bir cihazdır ve Esstanbul güzellik merkezi uzman estetisyenleri tarafından sizlere uygulanmaktadır. Eğer siz de sağlıklı bir biçimde kilo kaybı yaşamak istiyorsanız bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Cryo Cabin Nedir? Uygulamasının Faydaları Nelerdir? Cryo Cabin Nedir? Uygulamasının Faydaları Nelerdir? Cryo Cabin Nedir? Uygulamasının Faydaları Nelerdir?
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.