Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Slimming and Thinning

Günümüzde teknolojinin desteği ile zayıflama ve incelme, zayıflama ve bölgesel fazlalıklardan kurtulmak mümkün hale gelmiştir. Son yılların gözde incelme uygulamaları özellikle ultrason, radyofrekans tekniklerine ek olarak soğuk uygulamalar eklenmiştir.

 

Kadın erkek ayrımı olmaksızın en sık karşılaşılan sorun ise bölgesel fazlalıklardır. Çoğu  zaman kilo kaybı ile bile kurtulamadığımız  zayıflama ve incelme, ve bölgesel fazlalıklar artık birçok teknoloji yardımı ile sorun olmaktan çıkmıştır. Sağlıklı bir incelme gerçekleşmesi için kişilerin profesyonel yardım almaları, teknolojinin desteği ile birlikte yaşam prensiplerine, spora, sağlıklı beslenmeye de ihtiyaçları vardır.

 

Zayıflama ve İncelme Sorunu

Kilo verme, zayıflama ve incelme sadece görsel olarak değil sağlıklı yaşamında ilk kuralıdır. Esstanbul güzellik merkezi sağlığın ön planda tutulduğu bir hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. Sorunun ne olduğunu anlamak, kişinin ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilmek için merkezimizde uzman kadrosu ile ücretsiz danışma muayene hizmeti verilmektedir.

 

Bölgesel Zayıflama Fiyatları

Bölgesel zayıflama uygulamalarında kullanılan cihazlar, uygulama bölgesi ve uygulama süresine göre göre değişiklik göstermektedir. İhtiyaç olan kişi ve ihtiyaç olunan bölgelerde uzmanlarımız nezaretinde yapılan tespitler sonucunda karşılıklı ihtiyaç sahibi ile yapılan koordinasyon ve görüşme ile karar verilmektedir. Gelmek istenilen ideal ölçülerin tespitine göre, bölgesel zayıflama fiyatları farklılık göstermekte olup, detaylı bilgi ve fiyat için lütfen bizim ile iletişime geçiniz.

 

 

Zayıflama ve İncelme Yöntemleri

 

COOL SHAPE Hakkında Detaylı Bilgi için Tıklayınız.

Her yaş kadın erkek hastaya uygulanabilen coolshape yöntem ile1 saatte 1 seansta %20-40 yağ oranını azaltması hedeflenmektedir. Son dönemlerde  devrim yaratan ve bu işlemi bıçak altına yatmadan yapabilen yöntemin adı coolshape tir.

 

İşlem bölgesel sorunlara 1 saatlik seans süresinde inceltme çözümü sunmaktadır.

 

ZERONA Hakkında Detaylı Bilgi için Tıklayınız.

Vücut konturleme sistemi olan Zerona tüm vücuttaki istenmeyen yağ birikimlerinden kurtulmanızı, bozulan vücut hatlarınızın yeniden yapılanmasını sağlayan  bir sistemdir. Ameliyatsız lipocustion  olarak ta bilinen zerona FDA onayı almış konforlu ve bir o kadarda başarı hedefli bir uygulamadır. Soruna ve kişiden kişiye değişmekle birlikte uygulama kürleri  min.6 seanstan oluşmaktadır. Zerona uygulama sonuçları hem beden değişimlerinizde hem de cilt toparlamadaki etkileri ile sizi mutlu etmeye yetecektir.

 

POWER SHAPE Hakkında Detaylı Bilgi için Tıklayınız.

Selülitlerinize veda ederek vücudunuzu şekillendiren mucize sistem…

Power Shape sistemi ile tek cihazla 3 farklı etkiyi (RF,  Kızılötesi ve vakum) aynı anda yaşamak mümkün. Power Shape kızıl ötesi ışın etkisi ile cilt kalitesini artırır, uygulama esnasında vakum yaparak vücuttaki dolaşımın düzenlerken, bölgesel zayıflama ile birlikte sıkılaşma sağlanmaktadır.

 

Power Shape uygulaması, kollar, sırt, bacaklar ve bacak içlerinde kullanılmaktadır. Tek seansta 3 etki sloganı ile bölgesel zayıflama ve sıkılaşma, dolaşım bozukluklarının düzenlenmesi ve cilt kalitesinin artırılmasına yönelik etkileri ile beklentilerin üzerinde sonuçlar sağlayarak zamandan da tasarruf etmenize olanak sağlamaktadır.

 

 

CRYO CABIN Hakkında Detaylı Bilgi için Tıklayınız.

Kullanılmaya başladığı günden itibaren tüm dünyada ünlüler ve sporcular tarafından çok tercih edilencryo cabin, vücudu azot gazı ile -180 dereceye kadar soğutarak vücutta oluşan direnç ile birlikte 3 dakikalık kısa bir seansta maksimum seviyede kalori yakımını sağlamaktadır.

 

Cryo cabin kullanımında ağrı ve bağışıklık sistemi kuvvetlendirmesi, tüm vücutta incelme sağlaması ve selülit giderime etkileri sağlanmaktadır.

 

RADYOFREKANS Hakkında Detaylı Bilgi için Tıklayınız.

Radyodalgalarının doku içinde suyu ısı yoluyla harekete geçirmesi prensibiyle çalışmaktadır. Dokunun ısıtılmasına bağlı olarak yaratılan kinetik enerji kollajen dokusunu uyarır. Selülitin kadınlarda özellikle kollajen fibrillerine baskı yapmakta olduğu bilinmektedir. Radyofrekans hem selülit oluşumunu engeller, hem vücudu sıkılaştırır hem de bölgesel zayıflama sağlar.

 

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.