Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Vivace ( Altın İğne )

Altın iğne uygulaması cerrahi olmayan son derece güvenli bir cilt gençleştirme yöntemidir. Altın İğne tedavisi Altın kaplı çok ince iğnelerle gerçekleştirilen Fraksiyonel Radyofrekans tedavisidir.

VİVACE ( Altın İğne)işlemi ciltte kollajen ve elastin aktivasyonunu arttırır. Doku altına yüksek Radyofrekans dalgaları yönlendirilir, termal etki yaratılır ve işlem sırasında cilt yüzeyinde hiçbir zarar yaratmadan enerjinin cilt altı dokusuna aktarılır. Altın kaplı iğneler kullanılan Vivace işleminde hem epidermis hem de dermiş tabakası yapılandırılır.

Kişiye özel tasarlanmış 25 adet mikro altın kaplı iğnenin olduğu bir başlık sayesinde 0.5 mm ile 3.5 mm derinliğe inebilen özel altın uçlu başlıklar kullanılır. Bu sayede cildin üst ve Derin tabakasında hücre gelişim faktörünün harekete geçmesi sağlanır. Vivace Fraksiyonel Radyofrekans sistemi ile başlıklar cilde temas ettiğinde mikro iğneler ayarlanan derinliğe otomatik olarak ani giriş yapar. Amaç verilebilecek en yüksek enerjileri deriye bir zarar vermeden doğrudan cilt altına ulaştırmaktır. Cilt yüzeyinde oluşan ton farklılıkları, akne izleri, sivilce izlerine bağlı cilt çukurlarının yapılanması, yara izleri, lekeler, genişlemiş gözeneklerin sıkılaşması, ince çizgiler azalmasında, cildin genç ve dolgun görüşmesinde etkili bir yöntemdir. Altın iğne Vivace’nin ağrısız bir işlem olması da hastanın konforunu arttırmaktadır.

• Cilt Gençleştirmek ve Kırışıklık Tedavisi,

• Boyun ve Dekolte Bölgesini Toparlama,

• İz Tedavisinde,

• Sivilce İzi Tedavisinde,

• Çatlak Tedavisinde

• Kol ve Bacaklardaki Sarkmaların Tedavisinde

• Gözenek Sıkılaştırma,

• Aktif Akne Tedavisinde,

• Hiper Hidrozis Aşırı Terleme Tedavisinde

Vivace Altın İğne kimlere uygulanmaz?

Erkek kadın her cilt tipine ve yas grubuna uygulanmaktadır..

Vivace Altın İğne Kaç seans uygulanmalıdır?

Tek seansta bile etkisi büyük olan VİVACE altın iğne 3 seans olarak önerilmektedir.

Vivace Altın İğne’nin Yan etkileri var mıdır?

Ciltte belli belirsiz bir ödem ve hafif pembelik olmaktadır. Bu etkiler 3_5 saat içinde kaybolmaktadır. Uygulama Günlük hayatın devamını etkilemez.

Tüm uygulamalarda ki gibi Vivace Altın İğne işlemi sonrası da cildin güneşten korunması önerilmektedir