İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN

Eswt/Awt, akustik dalga uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde kişilerdeki birçok sorun, cilt sıkılaşması problemleri ve selülit şikayetleri kolaylıkla giderilebilmektedir. Esstanbul’un uzman doktor ve estetisyenleri sayesinde bu zamana kadar birçok kişi bu yöntemi kullanarak vücudunu şekillendirmiş ve fit bir görünüme kavuşmuştur. Bu yöntem genellikle selülit tedavisinde kullanılmaktadır. Bu tedavi, iğnesiz ve acısız olması nedeniyle de ön plana çıkarak, birçok kişinin tercihi olmuştur.

 

 

Eswt/Awt Nedir?

 

Eswt/Awt, selülit tedavisinde FDA onaylı bir yöntem olarak ön plana çıkmaktadır. Esstanbul’un alanında uzman doktor ve estetisyenleri tarafından yapılan bu tedavi, birçok insanın selülitlerine çözüm olmuştur. Şimdiye kadar ortaya koyulan birçok selülit tedavisinden farklı olan bu yöntem, ağrısız ve sızısız olması nedeniyle sık sık tercih edilmektedir. Eswt/Awt tedavisinin 4 adet etkisi bulunmaktadır. Bunlar; selülitlerin tamamen giderilmesi, bölgesel olarak incelme, bölgesel yağ fazlalıklarından kurtulma ve sıkılaştırmadır. Eswt/Awt yöntemi, cilt gevşekliğine kesin çözümdür ve vücudun şekillenerek toparlanmasını sağlar. Birden fazla etkiyi tek bir bünyede toplayan bu teknolojik tedavi biçimi sayesinde yüzlerce kişi şimdiye kadar Esstanbul’da problemlerinden kurtulmuştur. Tedaviden önce uzmanlar vücut için detaylı bir analiz yapar ve buna göre bir plan oluşturur. Bu yöntem sayesinde şu şikayetlere çözüm bulunur:

 

 

Selülitlerin yok edilmesi

Bağ dokularını ve cildi sıkılaştırma

Örümcek ağı biçimindeki varislerin tedavisi

Liposuction sonrasında vücudun iyileşmesi ve daha çabuk toparlanması

Kırışıklık sorununun giderilmesi

 

 

Eswt/Awt Nasıl Yapılır?

 

Eswt/Awt, selülitin ve diğer problemlerin seviyesine ve kişinin vücudunun durumuna göre değişim gösteren bir tedavi süreci izlemektedir. Ama genellikle haftada 1 ya da 2 olmak üzere seans uygulaması yapılır. Bu seanslar yaklaşık 7 ila 10’dan sonra tamamlanmakta kişinin problemi de çözüme kavuşmaktadır. Seanslar ortalama olarak yarım saat ile 1 saat arasında değişim göstermektedir. Öte yandan tedavi herhangi bir yan etki ortaya çıkarmadığı için kişi günlük yaşamına rahatlıkla devam edebilir. Bu tedaviden sonra istenilen sonuç 1 ila 6 ay arasında kendisini göstermeye başlar. Çünkü tedaviden sonra cilt dokuları kendini yeniler. Etkinin kalıcı olması isteniyorsa 3 ayda bir bu yönteme başvurulmalı ek olarak spor ve diyetle de desteklemelidir. 

Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Eswt/Awt Nedir, Nasıl Yapılır? Eswt/Awt Nedir, Nasıl Yapılır? Eswt/Awt Nedir, Nasıl Yapılır?
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.