İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN
Blog / Diğer Yazılar / ESWT/AWT ile selülit tedavisini keşfedin.

ESWT/AWT ile selülit tedavisini keşfedin.

ESWT/AWT ile selülit tedavisini keşfedin.
Geri Dön
Facebook'ta Paylaş
Tweetle

ESWT/AWT ile selülitlerden kurtulmanın tam zamanı.

Selülit görünümü, yağ dokusunun bağ dokusunu baskılaması ile oluşan bir dolaım problemidir. Böyle bir durumda vücudun selülit belirtisi gösteren bölgelerinde portakal kabuğu olarak ifade ettiğimiz bir görüntü oluşmaya başlar. Düzenli olarak spor ve diyet yapsanız da , çeşitli kozmetik kremler denesenizde selülitlerinizden kurtulamıyor olmanız çok
muhtemeldir.
 
ESWT/AWT uygulaması akustik dalga teknoloji ile çalışan en başarılı ve etkili selülit tedavisi yöntemlerindendir. ESWT/AWT uygulama yapılan bölgeye akustik dalgalar göndererek yağlı dokuyu inceltir ve dolaşımı hızlandırır. Yağlı doku inceldiğinden ve dolaşım rahatladığından bağ doku üzerinde oluşan baskı ortadan kalkar ve selülit görünümü de yavaş yavaş kaybolur. Bu sayede selülit tedavisini gerçekleştirirken yağ dokuyu da incelttiğinde ESWT/AWT aynı anda bölgesel incelme ve vücut sıkılaştırmayı da destekleyen bir selülit tedavisi yöntemidir.
 
ESWT/AWT uygulaması bacaklar, karın, kalça, basen, bel ve üst kollar gibi selülitlerden şikayet edilen, bölgesel incelm ve vücut sıkılaştırma hedeflenen tüm bölgelerde son derece konforlu ağrısız ve acısız bir şekilde uygulanabilir. Haftada 1 veya 2 gün olarak planlanan ESWT/AWT işleminin seans süresi, uygulama yapılacak bölgedeki selülit probleminin büyüklüğüne göre 20 ila 40 dakika sürebilir. ESWT/AWT, en az 6 seans olarak kişiye özel planlanmaktadır.
 
*Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
 

 

Coolshape ile daha fit ve daha ince görünebilirsiniz. ...
Coolshape en gelişmiş bölgesel incelme yöntemlerinden biridir.
3 Yönlü Etki Sizin Tercihiniz Olacak...
AWT ile selülit tedavisi kişiye göre değişmekle birlikte genellikle haftada 1 ya da2 seans olmak koşulu ile 3-4 hafta toplam 6-10 seansta tamamlanabilir.
Cildiniz yaşınızı ele veriyor.
Hydrafacial MD uygulaması FDA tarafından lazersiz cilt yenileme sistemi olarak onaylanmıştır.
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.