Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Her genç kız için gelinlik giymek en özel hayallerden biridir.

Her genç kız için gelinlik giymek en özel hayallerden biridir. Gelinlik asalet, zarafet ve masum güzelliği temsil eder. Her gelin, düğün gecesi bir prenses gibi görünmek ister. Bu özel merasimde gelinlik içerisinde en kusursuz hatlara kavuşmak düğün öncesi bütün genç kızların çabaladığı bir konudur.

Düğün öncesi yaşanılan stres çoğu gencin kilo almasına da sebep olur. Özel şok diyetler, detoks kürleri ve spor, düğün arifesinde size bölgesel incelmede hızlı sonuç sağlayamayabilir. Bu stresi yaşamamak için Zerona uygulaması bölgesel vücut şekillendirmede size en etkili ve kesin çözümü sunar.

Karın ve basenlerinizdeki bölgesel fazlalıkların giderilmesi için Zerona cerrahi olmayan uygulama olarak altın standartta bir uygulamadır. Hem de sadece birkaç hafta içinde hayal ettiğiniz hatlara zahmetsizce kavuşmak mümkün. Düğün gecenizde bu unutulmaz anların her karesinde, kendinizi güzel ve ince hissetmeniz için sizi Esstanbul Güzellik Merkezi’ne bekliyoruz.

Bu Haber Esstanbul Sosyal Medya Ekibi Tarafından Hazırlanmıştır.

ZERONA®

ZERONA®’nın klinik olarak kanıtlanmış hedefi, yağ hücrelerinin içine topladıkları yağ taneciklerini hücre dışına çıkararak vücut hacmini büyük ölçüde aza indirmektir.

Vücutta herhangi ısı, soğuk, cerrahi işlem olmadan, sadece infrared tarafından yağ hücrelerinin sağlıklı bir şekilde boşaltılmasıyla gerçekleşen tedavi, hastada herhangi bir yan etkiye neden olmaz.

İyileşme süresi de gerektirmeyen bu tedavi yönteminde etkisiz hale getirilen yağlar, vücudun doğal süreci içerisinde dışarı atılır.

Soğuk infrared teknolojisi, etki ettiği yağ hücrelerinin içeriğini boşaltarak tedaviyi etkin hale getirir. Bunun dışında hücrelerarası ortamdaki diğer dokulara ya da başka hücrelere etki etmediği klinik olarak bilinmektedir.

ZERONA® vücudun hedef bölgelerinde güvenli bir şekilde yağı azaltarak hem inceltme-biçimlendirme yapar hem de vücudu sıkılaştırır.

ZERONA®, vücudun hedeflenen bölgelerindeki yağları en güvenilir şekilde azaltmanın ve inceltmenin yanı sıra vücudun biçimlenmesini, sıkılaşmasını ve selülitlerden kurtulmasını sağlar.

Erkeklerde Kullanabilir.

Uygulama Süresi
ZERONA®’nın her bir bölge için uygulama süresi 20 dakika sürmektedir. Tedavi en az 6 seans olarak programlanır. Bu uygulama günaşırı olmak üzere tekrarlanır. Seanslar arasında geçen süre 3 günden fazla olmamalıdır.

ZERONA® tedavisi gören hastalara, işlemden sonra bol miktarda su tüketmeleri ve orta yoğunlukta egzersiz yapmaları önerilir. Klinik deneylerle elde edilen sonuçlara göre bu tip aktiviteler sayesinde yağ yakımı çok daha yüksek seviyelere ulaşmaktadır.

Uygulama Alanları
• Bacak kalınlığı
• Basen, kalça
• Sırt
• Bel, Karın
• Alt bacak
• Bacak içi
• Diz üstü/ içi
• Kol

Uygun Olmayan Kişiler
Hamileler, epilepsi hastalığı ya da kalp pili olanlar bu cihazdan yararlanamıyor.