İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN

Hydrafacial bilinen en iyi cilt bakımı teknolojisidir. Bu konforlu cilt bakımı ile kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. 1996 dan beri her yıl uzmanlar tarafından aldığı en iyi cilt bakımı sistemi ödülü ile tüm dünyada özellikle Hollywood yıldızlarının tercihi olan bu sistem sahip olduğu ileri teknoloji sayesinde cilt bakımı ve cilt problemlerinde çığır açmıştır. Pürüzsüz sağlıklı ve ışıl ışıl bir cilde sahip olmak isteyenlerin vazgeçilmezi olan bu yeni jenerasyon cilt bakım cihazı ve sitemi HD cilt yenilemede adeta devrim taratılmıştır.

 

Hydrafacial cilt bakımı cihazı, güzellik merkezimize geldiği günden itibaren cilt şikâyeti olanlarda bıraktığı muhteşem etki sayesinde kullanıcılarının vazgeçilmezleri arasına başarı ile girmiş en iyi cilt bakım cihazıdır. Sahip olduğu Hydra Dermabrazyon teknolojisi sayesinde ilk kez bir çok cilt sorununa tekbir cihaz ve tekbir uygulama ile yanıt veren nano teknoloji bir cihazdır. Bu ileri teknoloji cihaz sayesinde, cilt ve cilt problemlerinize kesin sonuç alarak sağlıklı ve güzel bir cilt ile mutlu günler geçirerek öz güveninizin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Hydrafacial ülkemizde de birçok ünlü sinema, tiyatro ve sahne sanatçısı tarafından sıklıkla kullanılmakta olup, adeta vazgeçilmezleri arasındadır. Özellikle gençlerde çok sık rastlanan akne ve sivilce sorunların da çok başarılı sonuçlar veren bu ileri teknoloji cihaz, sayesinde ergenlik dönemi sorunları da artık sorun olmaktan çıkmıştır. Eğer sizin ve çocuğunuzun akne veya sivilce gibi sorunları var ise size kesinlikle bu teknoloji ile tanışmanızı öneririz. Uygulama sonrasında alacağınız sonuçlar sizi şaşırtacak ve artık akne ve sivilce sorun olmaktan çıkacaktır.

 

Hydrafacial Nedir?

 

Hydrafacial, ileri teknoloji bir cilt bakım sitemi olmakla birlikte Hydra Dermabrazyon teknolojisine sahip bir cihazdır. Değişik cilt tiplerine ve cilt şikâyetlerine göre kullanılan özel serum ve solüsyonlar ile gerekli olan cilt dokusuna ve bölgelere uygulanmaktadır. Uygulama esnasında kullanılan özel serum ve solüsyonlar cilt dokusuna özel bir başlık sayesinde ( iğne değildir ve acısızdır ) püskürtme ve emme (Hydra Dermabrazyon ) yöntemi ile zerk edilerek gerekli sorunun ortadan kalkmasını sağlar.

 

Hydrafacial, uygulama esnasında cildi derinlemesine nemlendirir taze ve genç görünmesini sağlar. Özel durumlar hariç neredeyse ergen yaşlardan itibaren tüm yaş gruplarının kullanabildiği bu ileri teknoloji cilt bakım cihazı sayesinde eski kalıplaşmış tüm cilt bakımları rafa kalkmıştır. Artık cildine özen gösterenlerin bildiği bu ileri teknoloji cilt bakım sitemi sayesinde cilt ve cilt problemleri sorun olmaktan çıkmıştır. Bu teknoloji sayesinde kendinizi iyi hissedeceksiniz.

 

Hydrafacial, en iyi cilt bakım teknolojisi olarak tüm dünyada yaygın olarak kullanılmakta olup, cilt bakımı ve cilt sorunları alanında kullanılmaya başladığından beri bilinen en iyi cilt bakım sistemidir. Dermatolog ve cilt bakımı uzmanları tarafından her yıl düzenlenen kongrelerde açık ara aldığı oy farkı ile 1996 yılından beri en iyi cilt bakım sitemi ve cihazı olarak haklı başarırsınız tüm dünyada taçlandırmakta dır. Günlük yaşam stresi ve iş temponuz arasında kendinize yeterince özen gösteremiyorsanız bu teknoloji ile kendinizi ödüllendirebilirsiniz. 

 

Hydrafacial Nasıl Uygulanır?

 

Hydrafacial, cilt bakım sitemin de cilt tipine ve cilt sorununa göre birçok farklı bakım serumu ve solüsyon kullanılmaktadır. Cilt bakımı yâda cilt sorunu olan kişi uygulama öncesi yapılan kısa bir muayene sonrasında cilt tipi ve ihtiyaçları belirlenerek uzman güzellik estetisyenleri tarafından uygulamaya alınır. Cilt tipine ve ihtiyaca göre belirlenen serumların tespiti sonrasında uygulamaya başlanılır. Yapılan uygulama esnasında belirlenen serum ve solüsyonlar bir taraftan cilde basınçlı olarak püskürtülürken diğer taraftanda emilimi sağlanır.

 

Hydrafacial, cilt bakımı uygulaması akne tedavisi, siyah noktalar, cilt lekeleri ve ince kırışıklıklar gibi birçok cilt problemlerinde mükemmel sonuçlar vermektedir. İleri teknoloji cilt bakım uygulaması olan bu sistem bölgesel olarak bakıldığında temel olarak yüz, sırt ve dekolte gibi üç farklı noktada kullanılmaktadır. Sahip olduğu ileri teknoloji ile cildi soyma, nemlendirme ve yenileme işlemlerini aynı anda yapabilin bu teknoloji tek seansta birçok sorununuzu ortadan kaldıracaktır.

 

Hydrafacial, özellikle ekran karşısında olan ve ağır makyajdan yorulmuş ünlülerin sıklıkla tercih ettiği bir uygulamadır. Televizyonlarda HD teknolojisinin hayata geçmesi ile özellikle ekran karşısında olan tüm yıldızlarının güzellik sırlarının vazgeçilmezi olmakladır. Cilt bakım sistem ve yöntemlerinde çığır açan bu teknoloji sayesinde ünlüler ekran karşısında daha rahat daha güzel.

Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Hydrafacial Nedir? Nasıl Uygulanır? Hydrafacial Nedir? Nasıl Uygulanır? Hydrafacial Nedir? Nasıl Uygulanır?
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.