Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Hydrafacial cildinizi neme doyurur ve tazeler.

Tıkanmış gözenekler sivilce ve siyah noktalara sebep olur.

Yaz mevsimi biterken cildiniz solgun ve mat görünüyor olabilir. Ancak cildiniz mevsim geçişlerinden ve değişken hava şartlarından etkilen en önemli aksesuarınızdır. Nemini kaybetmiş cilt, parlaklığını ve doğal ışıltısını yitirir. Pürüzlü ve sağlıksız bir görünüm alır, ince çizgilenmeler ve yüzeysel lekelerin oluşması ise yaşça büyük görünmenize neden olabilir.

Bu durumda cilde ekstra özen göstermek, korumak ve derinlemesine bakım yapmak gerekir. Hydrafacial , FDA tarafından onaylanmış tek lazersiz cilt yenileme sistemidir. Hydrafacial cildinizi ölü deri tabakasından arındırır ve gözeneklerinizi derinlemesine temizler. Cildinizin ihtiyacı olan tüm peptitler, antioksidanlar ve vitaminler cilde geri kazandırır ve cildinizin tüm eksiklerini tamamlar. Hydrafacial cildinizi içten dışa neme doyurur, elastikiyetini arttırır.

Böylece derinlemesine cilt bakımı ve lazersiz cilt yenilme işlemi gerçekleşir. Hydrafacial ince çizgiler ve yüzeysel cilt lekerinde etkilidir. Neme doymuş ve tazelenmiş bir ciltte ilk yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkma süresi uzar. Uygulama 45 dakika sürer ve son derece konforlu, keyiflidir.

Hydrafacial Cilt Bakımı Etkileri

Diğer cilt bakım ve estetik uygulamalar gibi cildi sıkılaştıran, lekeleri gideren, ince kırışıklıkları açan, aknelerin yüzde oluşturduğu derin izleri ortadan kaldıran bir yöntemdir ancak, Hydrafacial yönteminde durum biraz daha farklıdır. Soyma işleminin uygulandığı işlem son teknolojik cihaz olması, ABD sağlık bakanlığından onaylı olması ve kısa sürede sonuca ulaştıran bir tedavidir. Hydrafacial  estetik tedavi işlemi en seçkin estetik merkezlerinde son derece konforlu bir biçimde uygulanır. İşlem sonunda ciltte oluşan aydınlık ve yenilenme hemen fark edilir. Hydrafacial cilt bakımı, cilde uygulanan birçok işlemin bir arada yapıldığı ve uygulandığı bir yöntemdir. Buna rağmen son derece güvenilirliği kanıtlanmış ve son gelinen noktada en fazla tercih edilen yöntemlerden biri olmuştur. Cildin derinlemesine temizlenmesi, cildin soyulması, yenilenmesi, nemlendirilmesi, aknelerden arındırılıp akne izlerinden temizlenmesi işlemi ile bir arada yapılan geniş bir tedavi uygulamasıdır.

Hydrafacial Uygulamasında Neler Yapılır?

Hydrafacial cilt bakım ve yenileme sisteminde, Sıvı-dermabrazyon denilen sıvı basınçlı bir teknik uygulanmaktadır. Vakumu sıvı ile birleştirerek soyma işlemi gerçekleştirilmektedir. Bütün bu işlemlerin sonunda, cilde uygun serumlar uygulanarak, ince kırışıklıklar açılmaktadır. Kuru ciltlerin nemlendirilmesinde son derece başarılı olan, hyalüronik asit bulunan krem uygulaması, geniş gözenek ve siyah noktalardan arındırma işlemi için de özel serum uygulaması yapılmaktadır.
Cilde, nemlendirme ve antioksidan serum peptidler uygulanır. Kırmızı terapi adı verilen led terapi, uygulanır. Ayrıca mavi ışık uygulamasıyla, akneler ve bakterilerden arındırılan cilt serum ve antioksidan solüsyonlar sürülerek cildin sıkılaşması sağlanmaktadır. En seçkin kliniklerde, hasta memnuniyeti ön plana alınarak uygulanan yöntem hasta açısından son derece konforlu bir biçimde yapılmaktadır.  Hydrafacial tedavi, ‘’ vortex füzyon’’u denilen bir yöntemle ciltteki bütün toksinleri temizler. Bu işlem sonucunda cilt yenilenir, canlanır ve sıkılaşır. Tedavi seansları bitiminden sonra belli aralıklarla bu işlemin yaptırılması cildin uzun vadede yaşlanmasını geciktirmektedir.

*Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.