İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN

Hydrafacial Fiyatları, istisnai durumlar haricinde tektir. Yine de uygulama şekline göre değişkenlik gösterebilir. Ülkemiz dışındaki fiyat yapısına kıyasla ülkemizde çok daha ekonomik olduğunu söylemek yanlış olmaz aslında. Yine de uygulamada kullanılan orijinal serum ve solüsyonlar, her şey den önemlisi uygulama süresi hydrafacial fiyatlarına etki eden başlıca sebeptir. Esstanbul güzellik merkezinde orijinal serum ve solüsyonlar kullanılmakta olup, yapılan seans ve uygulama cilt bakımı ve cilt tedavisine göre en az 45 dakika sürmektedir. Kliniğimizde yapılan bakımlar %100 olması gereken cilt bakımı ve tedavi protokolleri dâhilinde gerçekleşmektedir.

 

 

Hydrafacial Fiyatları Nedir?

 

Hydrafacial Fiyatları, Türkiye ve İstanbul geneline bakıldığında rekabet etmek adına ufakta olsa farklılıklar göstermektedir. Bilin isteriz ki bu fiyat farklılıklarının sebebi ya olması gereken minimum uygulama zamanın uygulanmaması, ya da kullanılması gereken serum ve solüsyonların kullanılmamasıdır. Hydrafacial uygulamasında kullanılan her bir başlık, serum ve solüsyon farklı maliyettedir. Bu doğrultuda, uygulama yapan merkezin bu sarf malzemelerinde kendi maliyetleri sebebi ile yapacağı her hangi bir tasarruf uygulamanın doğru şekilde yapılmamasına veya beklenen etkinin alınmamasına sebep teşkil etmektedir.

 

 

Hydrafacial Fiyatları, yapılan cilt bakımı yâda şikâyet edilen cilt rahatsızlığının çözümlenmesi için yüksek maliyetler teşkil etmemekte olup, uygulama sonrası veya süresi sonucunda uygulama yapılan kişinin memnun ve mutlu olmasına sebep teşkil etmektedir. Yeni teknoloji cilt bakımı olarak tüm dünyada rağbet gören bu cilt bakımı uygulaması, sizin tüm şikâyetlerinizden kurtulmanızı sağlar iken daha öz güvenli ve sağlıklı bir cilt ile hayata bakış açınızı değiştirerek mutlu olmanızı sağlayacaktır.

 

 

Hydrafacial Fiyatları, Nasıl Uygulanır?

 

Hydrafacial Fiyatları, tamamen yurt dışından ithal özel içerikler ile uygulandığı için aslında işletmenin oluşturacağı fiyatlarda çok farklılık göstermemelidir. Örneğin A vitamini uygulaması, cildi yoğun nemlendirme etkisi bulunan E vitamini, beyaz çay ekstraktı, hyaluronic asit içerikleri ve serum uygulamaları ile gerçekleşir. Zaten kullanılan bu özel serum ve solüsyonlar sayesinde uygulama diğer cilt bakımı veya tedavilerinin önüne geçerek başarısını taçlandırmaktadır.

 

 

Hydrafacial Fiyatları, konusunda sizi anlatmaya çalıştığımız konu sizin de yazımızdan anladığınız üzere size bu hizmeti sunan kurum yada kuruluşun tamamen dürüstlüğü ile ilgilidir. Şunu belirtmek isteriz uygulama süresine dikkat edin. Uygulanan serum ve solüsyonları sorun mümkünse internetten araştırın. Küçük fiyat farklılıkları sizin beklentiniz dışında sonuçlar önünüze çıkararak sizin istediğiniz hizmet ve tedavi dışında memnuniyetsiz olarak sonuç almanızı sağlayabilir.

 

 

Hydrafacial Fiyatları, size bu yazımızda bahsettiğimiz gibi olması gereken tüm kriterler doğrultusun da, orijinal sarf malzemeleri ve olması gereken seans sürelerinde en ekonomik fiyat yapısı ile sunulmaktadır. Esstanbul Güzellik merkezinde kendinizi evinizde hissedecek ve yapılan uygulama sonrasında menün ve mutlu ayrılacaksınız.

Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Hydrafacial Fiyatları Nedir? Nasıl Uygulanır? Hydrafacial Fiyatları Nedir? Nasıl Uygulanır? Hydrafacial Fiyatları Nedir? Nasıl Uygulanır?
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.