İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN

İncelme, genel olarak vücudun tamamı ya da belli bir bölgesi için uygulanan yöntemlerden birisidir. Esstanbul Güzellik Merkezi tarafından müşterilerimize kaliteli incelme hizmeti sunarak, onların tüm bu problemlerine kaliteli çözümlerle gelmekteyiz. Vücudundan memnun olmayan, beli bir bölgesindeki yağlardan rahatsız olanlar genellikle incelme yöntemlerini tercih etmekte ve firmamıza bu konuda sık sık danışmaktadır. Bizler de alanında uzman ekibimiz ile müşterilerimizin kilo problemlerine kaliteli çözüm önerileri sunmakta ve onları fit bir görünüme sokmak için çabalamaktayız.

 

 

İncelme Nedir?

 

İncelme, tamamen kilo vermeyi hedefleyen bir yöntem değildir. Bu nedenle bu yöntemi seçmeden önce dikkatlice incelemek ve bilgi almak gerekmektedir. Bu işlem, vücudun belli başlı bölgelerinde bulunan yağ dokularını azaltma temeline dayanmaktadır. İnsanların vücut yapıları genellikle değişim göstermektedir. Kiminin kollarındaki yağ dokuları daha fazlayken, kiminin de karın bölgesindeki yağ dokuları daha fazladır. İşte incelmek isteyen herkes mutlaka hangi bölgesinden kilo vermek istediğine karar vermeli ve buna göre bir yöntem izlenmelidir.

 

 

İncelme, örneğin karın bölgesinden kilo verdirmekle, basen bölgesinden kilo verdirmek aynı yöntemlere dayanılarak yapılmaz. Çünkü birinde işlem daha basit, diğerinde daha zordur. Öncelikle uzman doktorumuzla konuşarak incelmek istediğiniz bölgeyi anlatmanız ve analiz ettirmeniz sizin yararınıza olacaktır.

 

 

İncelme Nasıl Hızlı Gerçekleşir?

 

İncelme, işlemlerini hızlandırmak için mutlaka uzman doktorla iyi bir analiz yapmak gerekmektedir. Çünkü sadece ekipmanlarla uygulanacak olan yöntemler tek başına yeterli olmamaktadır. Bunun yanı sıra diyet ve sporla desteklendiği zaman bu yöntem, en başarılı yöntemler arasında ilk sırada bulunmaktadır. Fakat kişi bu yöntemden sonra beslenmesine dikkat etmez ve spor yapmazsa yine aynı kiloları geri alacak demektir. Hızlı incelme konusunda başarılı olmak için mutlaka doktorun tüm tavsiyelerini dikkate almak ve iyice dinlemek şarttır. İncelmek için uygulanan yöntemler, karın, bel, yan simitler, kollar, bacak içleri, bacaklar, göğüs altları ve sarkık bölgeler için idealdir.

 

 

Eğer sizlerin de yağı doku fazlalığı problemleriniz varsa bu tedavi yöntemlerini mutlaka denmelisiniz. Özellikle firmamız tarafından yapılan bu işlemler oldukça kapsamlı ve müşteri memnuniyetine dayalı garanti sistemlerdir.

Facebook'ta Paylaş
Tweetle
İncelme Nedir, Nasıl Hızlı Gerçekleşir? İncelme Nedir, Nasıl Hızlı Gerçekleşir? İncelme Nedir, Nasıl Hızlı Gerçekleşir?
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.