İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN

Klasik cilt bakımı, genel olarak her insanın mutlaka her ay yaptırması gereken en önemli bakımların başında gelmektedir. Uzman ekibimiz sizlere cilt bakımı konusunda en iyi hizmeti sunmakta ve başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Her cilt tipine ayrı olarak önerdiğimiz bakım uygulamaları sayesinde hem eski sağlığınıza hem de eski güzelliğinize kavuşma imkânını elde edebilmektesiniz. Bu konuda uzmanlarımıza ve ekibimize güvenmenizi öneriyoruz.

 

 

Klasik Cilt Bakımı Nedir?

 

Klasik cilt bakımı, birçok profesyonel ekipman ve ürünlerle yapılmaktadır. Her cilt tipinin farklı ihtiyaçları olduğu için bakım yapmadan önce iyi bir analizle cildin tipi belirlenmelidir. Bundan sonraki adım ise bakım sürecinin başlatılması olacaktır. Cilt bakım işlemleri genellikle 1-2 saat sürmekte ve temizleme, peeling uygulaması, buhar uygulaması, maske ve nemlendirici olmak üzere yapılmaktadır. Bu bakımla cilt temizlenmekte ve gözenek tıkanıklıkları da giderilmektedir. Bakım sayesinde cilt nefes almaya başlar ve eski parlaklığını ve esnekliğini geri kazanır. Klasik cilt bakımlarının ayda bir kere yapılması şiddetle tavsiye edilmektedir. Bu cilt bakımı çeşidi genellikler herkese uygulanabilir. Strese, hava durumuna ve beslenmeye bağlı olarak yıpranan ciltler bu bakım kürleri ile kendine gelir.

 

 

Klasik Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

 

Klasik cilt bakımı, her cilt tipine ayrı yöntemlerle uygulanmaktadır. Örneğin cildiniz kuruysa farklı, cildiniz yağlıysa da farklı bir yöntem izlenmektedir. Bunun için öncelikle uzman doktorumuz tarafından sizlere bir cilt analizi yapılmaktadır. Bu analizden sonra çıkan sonuca göre de yöntem belirlenir. Yöntemde genellikle temizleme, peeling, buhar banyosu, maske ve nemlendirme işlemleri sırasıyla yapılmaktadır. Cilt bakımları genellikle 1,5 – 2 saat sürmektedir. Ve oldukça basit bir işlemdir. Bu nedenle mutlaka ayda bir cildinizi temizletmenizi öneriyoruz. Cilt kendini 28 günde bir yenilediği için ayda 1 kere bakım yapmak iyi olacaktır. Klasik cilt bakımı oldukça kolay olduğundan ötürü herhangi bir ağrı sızı hissedilmemektedir. Bu işlemlerin hemen ardından cildinizin yeniden nefes aldığını fark edecek ve eski güzelliğinize kavuştuğunuz için de mutlu olacaksınız. Eğer sizde cilt yaşlanma etkilerini gidermek ve sağlıklı bir cilde kavuşmak isterseniz mutlaka yaptırmalısınız.

Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Klasik Cilt Bakımı Nedir, Nasıl Yapılır? Klasik Cilt Bakımı Nedir, Nasıl Yapılır? Klasik Cilt Bakımı Nedir, Nasıl Yapılır?
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.