İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN

Lenf Drenaj, genellikle en sık kullanılan tedavi yöntemlerinden birisi olarak kabul edilmektedir. Esstanbul tarafından müşterinin isteğine göre öncesinde analiz yapılarak uygulanmaktadır. Bu işlem zayıflama ya da vücut ağrılarından arınma gibi istekler söz konusu olduğu zaman ciddi anlamda fayda sağlayabilmektedir. Ama ilginç olarak bu yöntemin başka birçok sorunda daha kullanılabileceğinden söz etmemiz gerekmektedir. Örneğin sivilceler, cilt lekeleri ve selülit söz konusu olduğunda da lenf masajı uygulanabilmektedir.

 

 

Lenf Drenaj Nedir?

 

Lenf Drenaj, masaj şeklinde icra edilmektedir. Vücutta yer alan lenf sisteminin Lenf Drenaj aleti ile masaj yoluyla manipüle edilmesi prensibi ile uygulanır. Bloke olan lenf sistemlerindeki sıvılar bu masaj sayesinde serbest bir şekilde akmaya başlar ve bu da sağlığımızda olumlu anlamda birçok değişimi sağlar. Bu masaj sayesinde sinir sistemi de sağlığına kavuşur ve vücuttaki ağrılar azalarak, derin bir rahatlık sağlar. Bu masajın bilinen en önemli özelliği, bölgesel kiloya ve selülite yol açan etmenleri ortadan kaldırmasıdır. Masaj sayesinde toksinler vücuttan atılır ve dolaşım sistemi de eskisine nazaran daha sağlıklı bir biçimde düzenlenir. Esstanbul müşterileri bu yöntem sayesinde hem zayıflıyor hem de cilt problemleri ile beraber ağrılarına ve sızılarına da fayda buluyor.  Eğer sizler de güvenilir ve uygun fiyatlı bir masaj yöntemi ile sorunlarınıza çözüm arıyorsanız mutlaka Esstanbul’u ziyaret ederek tedavi hakkında detaylı bilgi almalısınız. Bu yöntem diğer yöntemlerin aksine daha güvenilir ve kalitelidir.

 

 

Lenf Drenaj Nasıl Yapılır?

 

Lenf Drenaj nasıl yapılır konusu ise Lenf Drenaj aleti ile şeklinde cevap verilebilecek bir sorudur. Bu masaj yöntemini diğer masajlardan ayıran durum ise hiçbir ürün kullanılmadan yapılmasıdır. Kişinin isteğine göre yine de selülit giderici yağlar tedavi sırasında kullanılabilmektedir. Bu masajlı tedavi yönteminde, hareketler oldukça hafif ve monotondur. Uygulama kişinin ayak tabanları da dahil olmak üzere tüm vücuduna özel bir kıyafet giydirilmesiyle başlamaktadır. Daha sonra kişinin problemlerine uygun olan bir program seçilir ve daha sonra seans başına 20-30 dakika uygulama yapılır. Bu uygulamanın sıklığı ve süresi kişinin tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak değişim göstermektedir. Lenf uygulaması sırasında hiçbir acı hissedilmemektedir. Bu masaj lenf akışını takip eden yönlere doğru yapılır. Lenf masajı, hastalık sonrasında oluşan ödemlerin giderilmesinde, selülitlerin giderilmesinde, zayıflama tedavilerinde, varislerin giderilmesinde, toksinlerin atılmasında kullanılabilir. Lenf masajını yüksek tansiyon hastalarına, basur hastalarına, şeker hastalarına, kemik erimesi hastalarına ve hamilelere yapmamak gerekmektedir. İlla yapılması gerekiyorsa da bu mutlaka uzman doktor eşliğinde olmalıdır.

 

 

Lenf drenaj uygulaması, toksin birikmesine, selülitlere, kilo problemlerine, ödemlere ve şişmeye, kan dolaşımı bozukluklarına, vücut ağrılarından arınmak isteyenlere iyi gelmektedir. 

Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Lenf Drenaj Nedir, Nasıl Yapılır? Lenf Drenaj Nedir, Nasıl Yapılır? Lenf Drenaj Nedir, Nasıl Yapılır?
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.