İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN
Blog / Diğer Yazılar / Lenf Drenaj ile ödem problemlerinizi çözebilirsiniz.

Lenf Drenaj ile ödem problemlerinizi çözebilirsiniz.

Lenf Drenaj ile ödem problemlerinizi çözebilirsiniz.
Geri Dön
Facebook'ta Paylaş
Tweetle

Lenf Drenaj dolaşımı hızlandırır ve ödem oluşmasını engeller.

Vücutta ödem oluşmasına hareketsizlik, uzun süren yolculuklar, mevsim geçişleri, beslenme alışkanlıkları ve çeşitli hastalıklar neden olabilir. Bu sebepler sonucunda zaman içerisinde vücudunuzda biriken ödem rahatsızlık vermeye başlayabilir. Lenf Drenaj tüm dünyada dolaşım bozukluğu tedavisi, selülit tedavisinde kullanılan son derece etkili ve önemli bir sistemdir.
 
Bunun yanı sıra bölgesel incelme uygulamalarında destekleyici tedavi olarak kullanılabilri. Lenf Drenaj uygulaması vücuttaki lenf düğümlerine hafif bir baskı ile masaj yaparak kan ve lenf dolaşımını harekete geçirir. Hızlanan kan ve lenf dolaşımı lenflerde biriken sıvı ve toksinlerin vücuttan doğal yollar ile atılmasına yardımcı olur. Böylece vücuttaki dolaşım hızlanıp, ödem atılırken bölgesel incelme ve selülit tedavisi uygulamalarında pozitif etki yaratır.
 
20 ile 30 dakika süren Lenf Drenaj işlemi için herhangi bir seans sınırlaması bulunmamaktadır. Uygulama sayısı ve uygulama sıklığı kişinin ödem sorununa göre planlanır.
 
*Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
 

 

İftar ve Sahur Alternatifleri Örnek Menü
İftarda ve sahur da ne yemeli ne hazırlamalı tok tutsun ama sağlıklı olsun diyorsanız, Diyet uzmanı Yeşim Temel Özcan sizin için 1 - 2 alternatif menü hazırladı....
Dr.Mehmet Öz Öneriyor...
Zerona'nın klinik olarak kanıtlanmış hedefi, yağ hücrelerinin içine topladıkları yağ taneciklerini hücre dışına çıkararak vücut hacmini büyük ölçüde aza indirmektir.
Coolshape ile bölgesel yağlanmalarınız tarihe karışsın. ...
Coolshape kalıcı bölgesel incelme sağlayan soğuk lipoliz teknolojisi.
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.