İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN

Lipo star, vücuttaki fazla yağlardan kurtulmanızı sağlayan en önemli yöntemlerden birisidir. Yağ hücrelerini küçültmeyi sağlayan bu teknik sayesinde bölgesel incelme ve selülit giderimi daha ilk seanstan itibaren kendisini göstermekte ve sorunları anında halletmektedir. Esstanbul Güzellik Merkezi tarafından sık sık kullanılan bu teknik sayesinde bu zamana kadar birçok müşterimiz zayıflama şansını elde etmiş ve yöntemlerimizden de memnun kalmıştır. Oldukça sağlıklı ve yan etkisiz olan bu tekniği sizlere de tavsiye etmekteyiz.

 

 

Lipo star Nedir?

 

Lipo star, yağ hücrelerini küçültmeye yarayan bir cihaz olarak tanımlanmaktadır. Bölgesel incelme ve selülit gidermeyi sağlayan bu işlemden önce mutlaka gerekli tetkik ve analizler uzman doktor ve estetisyenler tarafından yapılmalıdır. Bu teknik kullanılarak yapılan bölgesel incelme son dönemlerde oldukça popülerdir. Kadınların ve erkeklerin en çok tercih ettiği yöntemler haline gelen bu sistemle beraber başka teknikler de kullanılabilmektedir. Bu tekniği kullanırken aynı zamanda Esstanbul Güzellik Merkezin de çalışan diyetisyenlerimiz de sizlere diyet listesi vermekte ve yöntemin daha etkili bir hale gelmesini sağlamaktadır. Çünkü bu tip bölgesel incelme ve selülit giderme teknikleri mutlaka spor ve diyetle desteklenmelidir. Aksi takdirde boşa kürek çekmiş olursunuz. Lipo star tekniği selülit giderme ve vücut şekillendirmede kullanılmaktadır. Devrim yaratan bir teknoloji olarak kabul edilen Lipo star, cildin 1 santimetre derinine nüfuz etmekte ve kaslarla sinirleri harekete geçirerek, yağları ve selülitleri yok etmektedir.

 

 

Lipostar Nasıl Uygulanır.

 

Lipo star, birçok alanda zayıflama sektörüne olumlu anlamda hizmet etmektedir. Bu tedavi yöntemini kullanan kişiler şu avantajları kazanmaktadır:

 

 

- Bu uygulama sırasında anestezi yapılmamaktadır.

Uygulama vücutta kalıcı hasar ve iz bırakmaz.

Yağ hücrelerini yok etmesinden ötürü kalıcı etki sağlamaktadır.

İlk seanstan itibaren olumlu sonuçlar vermeye başlar.

Obezite hastalarının tedavi sürecinde de kullanılabilmektedir.

Selülit tedavisinde oldukça başarılı sonuçlar vermektedir.

 

 

Lipo star uygulaması sırasında 5 ila 10 seans arasında bir tedavi uygulanmaktadır. Bu uygulama ilk seanstan itibaren gözle görülür kaliteli sonuçlar sunmaktadır. Esstanbul Güzellik Merkezi tarafından uzman doktor, estetisyen ve kaliteli ekipmanlarımız sayesinde bölgesel kilo vermeniz mümkün olmaktadır. Eğer sizler de kilo vermek istiyorsanız bu güvenilir yöntemi mutlaka denemelisiniz.

Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Lipo star Nedir? Lipo star Nasıl Uygulanır? Lipo star Nedir? Lipo star Nasıl Uygulanır? Lipo star Nedir? Lipo star Nasıl Uygulanır?
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.