İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN

Lpg Cilt Bakımı, Esstanbul tarafından güvenilir yöntemler kullanılarak her müşteriye uygulanabilmektedir. Sağlıklı ve parlak bir vücut için mutlak surette dönem dönem kişisel bakım yaptırmak gerekmektedir. Bu bakımlar da mutlaka öncesinde bir analiz ile başlamalıdır. Çünkü herkesin vücut tipi farklıdır ve analiz yapılarak bu tipe uygun tedavi yöntemleri belirlenir. Eğer analiz yapılmazsa yanlış tedavi yönteminden ötürü vücudun durumu daha kötüye gidebilir. Lpg tedavisinde, deri ve deri altındaki dokulara hem emme hem de gömme teknikleri, negatif basınç yöntemi kullanılarak uygulanır ve bu sayede selülit ve bölgesel incelme gibi problemler giderilmiş olur.

 

 

Lpg Cilt Bakımı Nedir?

 

Lpg Cilt Bakımı, cilde uyarı veren bir alet sayesinde yapılmaktadır. Aspirasyon teknikleri kullanan bu alet sayesinde, kişiler bölgesel incelme konusunda kazanımlar elde edebilir, aynı zamanda selülit problemleri de çözüme kavuşur. Bu tedavi yönteminde kullanılan Cellu M6 Keymodule’de, uygulama alanına ve kişinin probleminin seviyesine göre 3 adet başlığı bulunmaktadır. Bu tedavinin protokolü kişiselleştirilebilmektedir. Tedavi sırasında cilde verilecek olan ufak titreşimler, cilde adeta jimnastik yaptırır ve bu sayede dokular hareketlenir. Hücrelerin elastikiyeti canlanır ve sıkılaşmaya başlar. Esstanbul tarafından kullanılan bu cihaz sayesinde selülit gidermeden, bölgesel incelmeye kadar birçok farklı tedavi yöntemi müşterinin isteğine göre uygulanabilmektedir. Etkinliği yapılan araştırma ve denemelerle kanıtlanmış olan bu yöntem, ciltteki dokuların “spor” yapmasını sağlar. Bu da cilt üzerinde kalıcı etkiler ortaya koyar. Bu tedavi sistemi; cilt kırışıklarını azaltma, selülitleri yok etme, bölgesel incelme, ödem azaltma ve vücut kontur düzeltmeli, cildin elastikiyetini arttırma gibi nedenlerle kullanılmaktadır. Bu tedavi yönteminin özellikle selülitleri giderdiği bilinmekte ve genellikle de insanlar tarafından bu nedenle tercih edilmektedir.

 

 

Lpg Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

 

Lpg Cilt Bakımı nasıl yapılır konusuna değinecek olursak öncelikle kişinin şikayetlerinin seviyesini belirlemek gerekmektedir. Bu belirlendikten sonra bir plan çıkarılır ve işleme başlanır. Bu yöntem genellikle haftada 1-2 seans olarak uygulanmaktadır. Ve yaklaşık olarak 10 ila 20 seans arası devam eder. Her seans süresi 20-35 dakika olarak belirlenmiştir. Tedavi başlar başlamaz, ilk seanstan itibaren değişiklikler fark edilmeye başlar. Cildin yüzeyinde düzelmeler olur ve tedavi sonrasında bile bu olumlu yönler artarak devam eder.

 

 

LPG bakımı, uzman doktor kontrolünde birçok farklı yöntem ile beraber de kullanılabilmektedir. Ama mutlaka bir doktorun kontrolünde olmak şarttır. Lpg uygulaması, vücut sıkılaştırma için de kullanılabilmektedir. Bu uygulama sırasında hastaya mutlaka özel uygulama çorabı giydirmek şarttır. Bu tedavi yöntemi tamamen ağrısızdır ve stres azaltıcı etkilerde bulunur.

Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Lpg Cilt Bakımı Nedir? Nasıl Yapılır? Lpg Cilt Bakımı Nedir? Nasıl Yapılır? Lpg Cilt Bakımı Nedir? Nasıl Yapılır?
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.