İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN
Blog / Diğer Yazılar / Ne giyilecek, ne yenilecek? Parti sonrası nerelere gidilecek?

Ne giyilecek, ne yenilecek? Parti sonrası nerelere gidilecek?

Ne giyilecek, ne yenilecek? Parti sonrası nerelere gidilecek?
Geri Dön
Facebook'ta Paylaş
Tweetle

Mezuniyet…

Hepimizin hayatındaki unutulmaz anlardan biridir. Bu önemli an her üniversitede olduğu gibi büyük partilerle taçlandırılır. Hayatımızın en renkli ve coşkulu dönemlerinden biri olan öğrencilik anlarına veda anlamına da gelen bu gece, aynı zamanda yepyeni bir hayata başlangıç anlamını da taşır.

 

Yaklaşık bir ay sonra bitirme sınavları olacak.  Sonrasında her üniversitenin mezuniyet partisi organizasyonları peş peşe gelmeye başlayacak.

 

Tüm gençlerin bu geceyi unutulmaz kılmak için çaba harcarlar ve bu partiler için heyecan duyarlar. Kimi aşklar da bu gecede filizlenir. Dolayısıyla bu gecenin hazırlığı da her genç için çok büyük önem taşıyor. Ne giyilecek, ne yenilecek? Parti sonrası nerelere gidilecek?

 

Bu soruların cevabını şimdi bir kenara bırakalım… Bunları en iyi sizin bulacağınızdan eminiz. Peki, bu özel gece için cildimiz ne kadar hazır? Tüm bu bitirme sınavlarının stresiyle yorgun ve bakımsız düşen cildinize tümüyle size uygun geliştirilmiş programlarımızla en özel bakımı sunuyoruz.

 

Akne, siyah nokta, ciltteki yağ ve nem dengesinin bozulması, cilt renginde düzensizlik gibi birçok cilt problemini Esstanbul Güzellik Merkezi farkıyla aşarak bu özel geceye ışıltılı ve taptaze bir ciltle adım atın. Gecede güzel ve sağlıklı cildiniz ile fark yaratın.

 

 

Bu Haber Esstanbul Sosyal Medya Ekibi Tarafından Hazırlanmıştır.

LipoStar ile 20 dakikada sıkılaşın ve şekillenin. ...
PEMF (elektro manyetik alan atılım) teknolojisi sayesinde sımsıkı bir vücut.
Vücudunuz istediğiniz şekli alsın…
Zerona sistemi yağdan incelme sağlarken vücut şekillenmesi ve sıkılaşmasını da sağlamaktadır. Zerona, FDA ( Amerikan Sağlık Örgütü) tarafından bölgesel incelmede onay almış bir sistemdir.
Sadece 2 Haftanızı Ayırabilirmisiniz ?
2 Haftada 1-2 Beden İncelmek Mümkün Lütfen Randevu İsteyiniz..
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.