İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN
Blog / Diğer Yazılar / Neden Bu Çamaşır Rengini Tercih Edenlerdensiniz ?

Neden Bu Çamaşır Rengini Tercih Edenlerdensiniz ?

Neden Bu Çamaşır Rengini Tercih Edenlerdensiniz ?
Geri Dön
Facebook'ta Paylaş
Tweetle

Siyah İç Çamaşırı ve Anlamı

Tatbikî siyah diyerek söze başlamak yanlış olmaz sanırım, günlük hayatınızda en çok tercih ettiğiniz renk olmakla birlikte, bu renk hepimiz tarafından asaletin, kusursuzluğun ve tutkunun simgesi olarak bilinir. Hatları belirginleştiren bu renk seksapelitesini öne çıkarmak isteyen kadınların ilk tercihi olarak bilinir.

 

Kırmızı İç Çamaşırı ve Anlamı

Kırmızı bir iç çamaşır şehveti tutkuyu simgeler elbette, söz konusu kırmızı olduğunda en çok tercih edilen, kırmızı gül kadar söz sahibidir aşkta ve ihtirasta. Tutkulu aşkları ifade etmiştir geçmişten bu güne arzularını cesurca ve çekinmeden dışa vuran cesur kadınların tercihi olmuştur hep.

 

Pembe İç Çamaşırı ve Anlamı

Eğer tercihiniz saflık ve masumiyetten yana ise tatbikî pembe sizin renginiz, Eğer dişiliğinizi romantik ve saf olarak sergilemek tarafında olanlardansanız tercihiniz kesinlikle pembe olmalıdır. Romantik ve tutkulu kadınların kullandığı pembe renk iç çamaşırını bu sebepten daha çok genç kadınların tercih ettiği düşünülmektedir.

 

Mavi iç Çamaşırı ve Anlamı

İç çamaşırında maviyi tercih eden kadınlar aşkının sonsuza kadar sürmesini isteyen kadınlardır. Bu bağdaşımı ise, sonsuzluk hissi yaşadıkları denizlerden ve uçsuz bucaksız göz alabildiğine mavi gökyüzünden alırlar. Bu duygunun vermiş olduğu heyecan ile aşklarını ve tutkularını sonsuza kadar yaşamak isterdir.

 

Turuncu veya Sarı İç Çamaşırı ve Anlamı

Eğer ki ruhunuzda tatil, güneş ve sıcak var ise kesinlikle sarı ve turuncu sizin renginiz. Tutkuyu ve arzuyu tetikleyen güneşin ve tatilin rengi olan sarı ve turuncunun vermiş olduğu sıcaklık hissi, sıcakkandı doğal kadınların ilk tercihidir.

 

Ten Rengi İç Çamaşırı ve Anlamı

Sade ve doğallıktan yana iseniz tercihiniz tatbikî ten rengi çamaşır olmalıdır. Eğer ten rengi iç çamaşırı tercih ediyorsanız, özel yaşantınızda da genellikle spor dış giyimi tercih edenlerdensinizidir. Bu sebepte rahatınıza düşkün ve aynı zamanda günü, geceyi spontane yaşamaktan taraf olanlardansınızdır.

 

Mor İç Çamaşırı Rengi ve Anlamı

Lüksün ve ihtişamın rengi mor, zenginliği temsil etmekle birlikte hareketli bir cinsel yaşantı arzusunun simgesidir. Mor renk iç çamaşırı kullanan kadınlardansanız zengin bir cinsel hayat vaat ettiğinizin göstergesidir. Eğer ki size sevdiğiniz mor renkli iç çamaşırı hediye ediyorsa, asil ve itibar sahibi zengin bir cinsel hayatınız olduğunun temsilini ifade eder.  

En başarılı selülit tedavisi ile tanıştınız ...
ESWT/AWT uygulaması selülit tedavisi için kalıcı çözüm.
Dümdüz bir karına sahip olabilirsiniz.
Coolshape teknolojisi ile kalıcı bölgesel incelme hayal değil.
Beden ölçünüzü seveceksiniz.
Coolshape uygulaması kalıcı bölgesel incelme sağlamaktadır.
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.