İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN

Oksijet, cilt bakımları arasında en önemli uygulamalardan birisi olarak ön plana çıkmaktadır. Esstanbul tarafından müşterinin rahatsızlık duyduğu duruma göre farklı seviyelerde uygulanan bu tedavi yönteminin amacı cildi ferahlatmaktır. Özel bir teknolojisi olan bu teknik, saf oksijenin ve konsantrelerin cilde uygulanması prensibine dayanmaktadır. “Cool Lifting” adı verilen bu yöntem 1997 yılında Almanya’da keşfedilmiş ve o zamandan bu zamana hem kadınların hem de erkeklerin tercih ettiği bir yöntem olmuştur.

 

 

Oksijet Nedir?

 

Oksijet, saf oksijenin ve çeşitli konsantrelerin rahatlatıcı birleşiminin cilde uygulanmasıyla yapılmaktadır. Bu tedavi yöntemi 1997 yılında Almanya’da yapılan bilimsel çalışmalarla ortaya çıkmış ve işe yararlığı da test edilerek onaylanmıştır. Kozmetin serumların cilde elle uygulanmasında yaklaşık olarak 1 saat, bu teknikle ise sadece 1 dakika süre gerektiği fark edilmiştir. Yani hem zamandan kazandıran  hem de oldukça etkili olan bu yöntem cilt için pek sağlıklıdır ve tercih edilmelidir. Oksijet tedavi yöntemi şu faydaları beraberinde getirmektedir:

 

 

- Cilt neme doymaktadır.

Ciltte oluşmaya başlayan tüm kırışıklar üzerinde olumlu etkiler gösterir.

Kırışıklık ve sarkma gibi problemleri yoğun bir biçimde hisseden hastalar için çıkış noktası kabul edilir.

Pigmentasyon bozukluklarında kullanılabilir.

Akneli ciltlerin tedavisinde oldukça etkilidir.

Oksijet işte tüm bu olumlu noktalardan ötürü uzun zamandan beri tercih edilmekte ve problemlere de kaliteli çözüm önerileri sunan bir tedavi yöntemi olarak ön plana çıkmaktadır.

 

 

Oksijet Nasıl Yapılır?

 

Oksijet, nasıl yapılır konusuna değinecek olursak iyi bir analizden sonra ortaya konacak plana bağlı kalınmalıdır demeliyiz. Aksine kötü sonuçlar ve sağlınıza zarar verebilecek sorunlar ile karşılaşmak da maalesef mümkün olabilmektedir. Esstanbul bu tip problemlerin önüne geçebilmek için kişilerin sağlık durumunu sorgulamakta ve mutlaka cilt analizi de yapmaktadır. Oksijet bakımı yüzde 98 derece saflıktaki oksijenin özel ürünler kullanılarak cildin altına indirilmesini amaçlamaktadır. Oksijensiz kalan bir ciltte birçok problem ortaya çıkabilmektedir. Bunlar, cilt sıkılığının kaybı, yorgun bir görüntü, kırışıklıklar, cilt tonunda renk değişiklikleri, matlık ve erken yaşlanma gibi belirtilerdir. Bu uygulama oldukça basit bir şekilde icra edilmekte ve acısız / ağrısız olması nedeniyle de tüm dünyada tercih edilmektedir.

Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Oksijet Nedir, Nasıl Yapılır? Oksijet Nedir, Nasıl Yapılır? Oksijet Nedir, Nasıl Yapılır?
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.