İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN

Özel Cilt Bakımları, Esstanbul tarafından müşterinin rahatsızlık duyduğu duruma göre yapılmaktadır. Bu yöntemler çoğunlukla cilt analizi yapılarak uygulanmaktadır. Bu işlemler, öncelikle analiz yapılmasından ötürü güvenilirdir. Çünkü herkesin cilt durumuna ve rahatsızlığına göre farklı özel bakım yöntemleri geliştirilmektedir. Parlak ve güzel bir cilde sahip olmak herkesin istediği bir durumdur. Bu da düzenli bir bakım yapmaktan geçer. Esstanbul da uzman estetisyenler ve son teknolojik ürünleri ile cildinize harika bakımlar yapmaktadır.

 

 

Özel Cilt Bakımları Nedir?

 

Özel Cilt Bakımları, cildinin parlak ve sağlıklı olmasını isteyen herkes tarafından mutlaka seçilmesi gereken bir tedavi yöntemi olarak ön plana çıkmaktadır. Özel denmesinin sebebi kişinin cilt tipine, rahatsızlık durumuna göre özel yöntemler belirlenerek herkese farklı şekillerde uygulanmasıdır. Özel bakımlardaki amaç kişiyi, temiz ve sağlıklı görünen bir cilde kavuşturmaktır. Bu prosedürler düzgün bir periyot halinde uygulandığı zaman kişi eskisi gibi bebeksi bir cilt tonuna kavuşabilmektedir. Cildiniz için en doğru tedavi yöntemini Esstanbul uzmanları, analiz yaparak ortaya koymaktadır. Bu analiz doğrultusunda bir bakım yöntemi belirlenir. Bu bakım sırasında önceden de söylediğimiz gibi her cilt tipine ve rahatsızlık seviyesine göre farklı ürünler ve uygulama yöntemleri seçilmektedir.  Özel cilt bakımları kategorileri ise şu şekildedir:

 

 

Temel Cilt Bakımı: Cildin yapısına bağlı olarak cilt temizliği yapılır. Daha sonra da özel ve yoğun bir biçimde bakıma başlanır.

 

Mevsimsel Cilt Bakımı: Bu bakım tipinde, mevsim geçişlerinde cildin ihtiyaç duyduğu nem ve vitamin sağlanmaktadır. Yıpranmalara karşı cildi korur.

 

Arındırıcı Cilt Bakımı: Yağlı ve problemli olan ciltler için ideal bir bakımdır. Derinlemesine temizlik yaparak cildi sağlıklı ve mat bir görünüme kavuşturur.

 

Sakinleştirici Cilt Bakımı: Alerjik ve hassas ciltlere uygulanır. Cilt problemlerini yatıştırır.

 

Ultra Nem Bakımı: Cildin tüm nem ihtiyacını gidermeye yönelik, yoğun bir nem terapisidir.

 

Anti- Aginn (Yaşlanma Karşıtı) Cilt Bakımı: Kollojen ve yoğun vitamin destekli bir bakımdır. Olgun ciltlerde kullanılmaktadır.

 

Çizgi Açıcı & Lifting Cilt Bakımı: Serum ve maske tedavi yöntemleri kullanarak ciltteki ince çizgilerin yoğunluğunun azaltılması hedeflenir. Bu sayede cilt genç ve toparlanmış bir hale erişir.

 

Yenileyici Göz Bakımı: Hassas göz çevrelerine yönelik bir tedavi yöntemidir. Yoğun nem desteği sağlar, aynı zaman da kırışıklıkları önler.

 

 

Özel Cilt Bakımları Nasıl Yapılır?

 

Özel Cilt Bakımları, farklı yöntemler kullanılarak yapılmaktadır. Cilt tipine uygun tedavi yöntemleri uzmanların analizlerinden sonra izlenmeye başlar. Ama genelde tedavi yöntemleri temel adımlardan oluşmaktadır. Bu adımlar da şöyledir: Cilt öncelikle cilt tipine uygun bir ürünle temizlenir. Daha sonra cildin ölü hücrelerden arındırılabilmesi için peeling yöntemi izlenir. Açık gözenekli ciltlerde siyah nokta oluşumu oldukça kolaydır bu nedenle peeling adımını atlamamak gerekmektedir. Bunlar da temizlendikten sonra sivilcelenmenin de önüne geçilmiş olur. Daha sonra yine cildin durumuna bağlı olarak yüz masajı ve serum tedavileri uygulanır. Eğer lekelenme renk solması gibi farklı rahatsızlıklar varsa bunlara ayrı özel bakımlar uygulanmaktadır.

 

 

Eğer sizler de uygun fiyatlarla kaliteli yüz bakımı yaptırmak istiyorsanız, Esstanbul ile mutlaka iletişime geçmelisiniz. Sağlıklı bir cilt için mutlaka ayda 1 cilt bakımı yaptırmanızı öneriyoruz.

 

Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Özel Cilt Bakımları Nedir, Nasıl Yapılır? Özel Cilt Bakımları Nedir, Nasıl Yapılır? Özel Cilt Bakımları Nedir, Nasıl Yapılır?
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.