İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN

Power Shape, vücuda 3 adet olumlu etki sunan bir yöntem olarak kabul edilmektedir. Hem selülite hem zayıflamaya hem de vücut şekillendirmeye yarayan bu sistem sayesinde bu zamana kadar birçok müşterimizden olumlu geri dönüş aldık. Branşlarında eğitimli uzman estetisyenlerimiz sayesinde bu harika yöntemi sizlere güvenilir bir biçimde uygulamaktayız. 3 etkiyi bir arada sunan bu sistem ayrıca, radyo frekans yöntemi ile vücut sıkılaştırma, cildin kalitesini ve esnekliğini arttırma, metabolizmayı hızlandırma, kan dolaşımını hızlandırma, cildi gençleştirme, ödem atma ve selülit giderme gibi etkilerde bulunmaktadır. Bu sayede birçok insan tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

 

 

Power Shape Nedir?

 

Power Shape, 3 etkiyi aynı anda sunan geniş bir kullanım alanına sahip vücut şekillendirme sistemidir. Kullandığı farklı başlıklar sayesinde vücudun gereksinimi olan birçok bölgede kullanılabilmesine olanak sağlayan ileri teknoloji bir cihazdır. Örneğin küçükbaşlık, yüz, boyun, kol gibi alanlarda cilt sıkılaştırmayı amaçlar aynı zamanda selülitle savaşır. Geniş başlık ise daha geniş vücut bölgelerinde kullanılmaktadır. Bu ileri teknoloji cihaz bacaklar, basen, bel, yan bölge, karın bölgesi, üst kol, yüz ve boyunda uygulanabilmektedir. Yöntem haftada 2 kere uygulanmaktadır. Ve problemin derecesine göre 8 ila 16 seans arasında değişim göstermektedir. Genellikle müşterilerimiz 10 seans sonrasında memnuniyetlerini belirtmektedir. Hatta ilk birkaç seanstan sonra bile vücuttaki fark ortaya çıkmaktadır. Bu yöntem kılcal damar problemi olan insanlara bile güvenilir bir biçimde uygulanabilmektedir. Adeta sıcak bir masaj etkisi yaratan Power Shape, keyifli bir tecrübe olarak ön plana çıkmaktadır.

 

 

Power Shape Nasıl Uygulanır?

 

Power Shape, uygulaması birçok insana geniş alanda avantaj sağlamaktadır. Bunlardan en önemlisi de bölgesel incelme ve sıkılaşmadır. Bu uygulamanın kişilere getirdiği olumlu yönleri listeleyecek olursak şunlardan bahsedebiliriz:

 

 

- Vücut çapında küçülme

Bölgesel olarak incelme

Vücut şekillendirme

Cilt sıkılaşması

Kan dolaşımındaki iyileşmeler

Cilt dokusunu iyileştirme

Kas ağrılarında iyileşme

 

 

Power Shape uygulaması, vücuttaki enerjiyi de ortaya çıkarmaktadır. Hem bölgesel incelmeyi hem de selülit tedavisini sağlayan bu yöntem, uzmanlarımız tarafından sizlere en güvenilir yollarla uygulanmaktadır.

Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Power Shape Nedir? Power Shape Nasıl Uygulanır? Power Shape Nedir? Power Shape Nasıl Uygulanır? Power Shape Nedir? Power Shape Nasıl Uygulanır?
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.