İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN

Radyo Frekans Vücut Sıkılaştırma, Akustik radyo frekans dalgası uygulaması Esstanbul Güzellik merkezinde sık sık uygulanan önemli yöntemlerden birisidir. Bu yöntem mutlaka bir diyetle de desteklenmelidir. Esstanbul’un uzman doktor ve estetisyenleri sizlerin vücudunu analiz ettikten sonra bir tedavi yöntemi planlar ve bu plana sadık kalındıkça da etkili ve olumlu çözümler elde edilir. Özellikle kadınların en büyük problemlerinden birisi olan vücut gevşekliği, bazen ne sporla ne de diyetle çözülecek gibi değildir. İşte tam olarak bu noktada teknolojinin de gelişmesi ile beraber birçok yöntem ortaya konmuştur. Bu yöntemlerden en önemlisi de radyo frekans kullanarak vücut sıkılaştırma işlemidir.

 

 

Radyo Frekans Vücut Sıkılaştırma Nedir?

 

Radyo Frekans Vücut Sıkılaştırma, kesinlikle estetik açısından oldukça önemli bir tedavi yöntemidir. Esstanbul gibi alanında uzman güzellik merkezleri, bu konudaki çalışmaları ile şimdiye kadar birçok müşterisinin sıkılaşmasını sağlamış ve kişileri eski fit görünümlerine kavuşturmuştur. Radyo frekansı kullanımı ısıya bağlı bir vücut sıkılaştırma tarzıdır. Alet ile gönderilen radyo dalgaları, vücuttaki tüm su molekülerini harekete geçirir ve bu sayede bölge ısınarak yağ yakmaya başlar. Tedavide amaç bölgedeki ısıyı maksimum 43 dereceye kadar çıkarmaktır. Bu oran vücuda herhangi bir zarar vermez, aksine güzel bir görünüme kavuşması için en doğal yollardan birisidir. Radyofrekans yöntemi, yağların erimesini, vücuttaki kollajenlerin çoğalmasını, bağ ve cilt dokularının yenilenmesini ve dolayısıyla da zayıflama ile selülitlerin yok olmasını sağlar. Bu tedavi yöntemi sayesinde vücut toparlanır, sarkıklıklar ve kırışıklıklar ortadan kalkar.

 

 

Radyo Frekans Vücut Sıkılaştırma Nasıl Yapılır?

 

Radyo Frekans Vücut Sıkılaştırma nasıl yapılır konusuna değinecek olursak iyi bir analiz ve kilo ölçümlerinden sonra uzmanın vereceği karardan bahsetmek gerekir. Bu karara göre bir plan ortaya koyulur ve ona sadık kalınarak seanslar başlatılır. Seansların süresi ve sayısı vücut yapısına göre değişim göstermektedir. Analiz yapılmadan bu tedaviye başlamak, çeşitli problemleri beraberinde getirebilir. Bu nedenle mutlaka analiz yapan Esstanbul gibi kaliteli güzellik merkezlerine yönelmek gerekmektedir. Radyo dalgaları ile vücut sıkılaştırma işlemi teknolojik bir alet aracılığı ile problemli bölgeye radyo dalgası gönderilerek yapılır. Bu dalga vücuttaki suyu harekete geçirir ve o bölgenin ısınarak yağ yakmasını, dokuların yenilenmesini sağlar. Aslında oldukça basit olan bu yöntem, kişilerin ağrı ya da sızı hissetmesine de yol açmaz.

 

 

Eğer sizler de güvenilir yöntemlerle sıkılaşmak istiyorsanız Esstanbul Güzellik Merkezinin sizler için hayata geçirdiği bu tedavi yöntemlerini mutlaka incelemelisiniz. 

Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Radyo Frekans Vücut Sıkılaştırma Nedir, Nasıl Yapılır? Radyo Frekans Vücut Sıkılaştırma Nedir, Nasıl Yapılır? Radyo Frekans Vücut Sıkılaştırma Nedir, Nasıl Yapılır?
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.