İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN
Blog / Mutlaka Denemelisiniz / Sizi Çekilişe Davet Ediyoruz !

Sizi Çekilişe Davet Ediyoruz !

Sizi Çekilişe Davet Ediyoruz !
Geri Dön
Facebook'ta Paylaş
Tweetle

Çekiliş Tarihimiz 11.08.2016 Saat:24:00 de Kadar Uzatılmıştır.

Çekiliş Katılım Koşulları

Esstanbul Güzellik Merkezinin yapmış olduğu bu çekiliş Paylaşan ve Etiketlenen olarak iki kişilik hediye hizmet kazanma şansı vermektedir.

Yapılacak Çekiliş sonrasında Paylaşan kişi Tek seans Coolshape 2 Beden İncelme Hizmeti kazanacaktır. ( Not: Paylaşan kişi bu hediyeyi başkasına devredemez yalnızca kendi kullanabilir. )

Paylaşımcının etiketlediği, etiketlenen kişiye Tek seans Hydrafacial, ünlülerin cilt bakımı hizmeti kazanacaktır.( Not: Bu hediye paylaşımcının etiketlediği kişiler arasından belirleyeceği 1 kişi yi kapsamaktadır etiketlenmemiş kişiler ile değiştirilemez. )

 

Etiketlenmiş KişilereTavsiye ediyoruz.

Etiketlenmiş kişiler, etiketlenmenin dışında yapacağı paylaşım ile paylaşımcı olarak, Tek seans Coolshape 2 Beden İncelme Hizmetini kazanma şansını kendisi de yakalayarak, etiketleyeceği 10 arkadaşına Tek seans Hydrafacial, ünlülerin cilt bakımı hizmeti kazandırma şansı sağlayabilecektir.

 

Çekilişe Katılmak için Yapılması gerekenler.

1) Öncelikle bu çekiliş katılabilmek için İnstagram ve Facebook kullanıcısı olmanız gerekmektedir.

2) Çekilişe katılabilmek için instagram sayfanızı da takip ediyor ve kampanya postumuzu beğenerek 10 arkadaşınızı etiketlemeniz gerekmektedir.  (https://www.instagram.com/esstanbulguzellikmerkezi/ )

Diğer bir sosyal medya hesabımız olan (https://www.facebook.com/esstanbulguzellikmerkezi ) sayfamızı beğendikten sonra.

1-Şuanda okuduğunuz yazının altında sağ alt kısımında olan paylaş butonuna tıklayınız.

2-Önünüze açılan pencerede paylaşımınızı Herkese açık olarak belirleyiniz.

3-Yine aynı pencerede sol alt kısımda bulunan ‘’ Gönderindeki kişileri etiketle ‘’ seçeneğinden Tek seans Hydrafacial, ünlülerin cilt bakımı hizmeti kazandırma şansı vermek istediğin 10 arkadaşını belirle ve paylaş çekilişimize katıldığınız için teşekkür eder, bol şanslar dileriz.

 

Çekilişe katılma koşulları

Çekilişe paylaşım yaparak katılımda bulunan talihli adayları aşağıda bulunan şartları peşinen kabul etmiş olur.

1-Çekilişe katılanlar yukarıda belirtilen Çekilişe Katılmak için Yapılması gerekenler başlığı altında belirtilen tüm katılma koşullarını eksiksiz yerine getirmek zorundadır. Aksi durumlarda çekiliş başvurusu geçersiz sayılarak yedek talihli/talihliler değerlendirilir.

2-Çekilişe katılan kişiler kazandıkları hediyeyi hizmeti Esstanbul güzellik merkezi ile karşılıklı görüşme sonrasında Esstanbul güzellik merkezinin belirlediği gün ve saatlerde alacaklardır.

3-Talihli ile karşılıklı mutabık kalınan zamanda ve günde Esstanbul Güzellik Merkezinde bulunmayan talihlinin hediye hizmeti geçersiz sayılarak daha sonrası bir gün ve tarihe ötelenemez.

4-Talihli çekiliş sonrasında çekilişten kazandığı hizmeti yasal olarak belgelemek adına gerek hizmet alım esnasında, gerekse hizmet alımı sonrasında 30 sn lik kısa video çekimine müsaade ederek çekilen bu videonun sosyal medya hesaplarımızda yayınlanma koşulunu peşinen kabul eder.

5- Çekiliş Katılım Süresi 01.08.2016 - 11.08.2016 Saat:24:00 ile sınırlı olup, belirtilen gün ve saat aralığı dışında yapılan paylaşımlar değerlendirme dışı tutulacaktır.

 

Not : Çekiliş facebook aracılığı ile 12.08.2016 Cuma Saat: 13:00 canlı yayın ile yapılacak olup, yedek üyelerde dahil olmak üzere 5 talihli belirlenecektir.

 

 

 

 

Hydrafacial ile Akne tedavisi, Skar tedavisi, Leke ...
HydraFacial ile cilt problemleri, lekeleri, siyah noktalardan kurtulun.
Power Shape ile Yaza Hazırlanın
Power Shape ile Tek Cihaz ile 3 Etkiyi Aynı Anda Hissedecek ve Yaza İstediğiniz Formda Gireceksiniz..
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.