İLETİŞİME GEÇİN

Başarılı!

Mesajınız bize ulaştı.

Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

İLETİŞİME GEÇİN

Soğuk Lipoliz, genel olarak bölgesel incelme sorunu yaşayan kişilerde uygulanan bir yöntemdir. Soğuk lipoliz uygulaması günümüz teknolojisinde teknolojik soğuk lipoliz cihazlar ile cerrahi müdahalelere gerek kalmadan uygulanmaktadır. Bu konuda kullanılan birçok farklı cihaz olmak ile birlikte en çok etki alınan ve etkileri kısa zamanda görülen cihaz cool shape dir. Cool shape cihazı bilinen en iyi soğuk lipoliz uygulamsı cihazı olarak hala zirvede olarak yerini korumaktadır.

 

 

Soğuk Lipoliz Nedir?

 

Soğuk Lipoliz, bölgesel incelmede tüm dünyada sıkça başvurulan yöntemlerin başında gelmektedir. Soğuk lipoliz vücutta yağlanmanın çok olduğu bölgelere uygulanan bir sitem olup, işlevinde o bölgede bulunan yağları soğutarak ( dondurarak ) vücuttan doğal yöntemler ile atılmasını sağlayan bir sistemdir. Genel olarak en çok şikâyet edilen bölgeler olan bel çevresi, göbek, basen ve iç bacak gibi bölgelerde uygulandığında kısa zamanda etkili sonuçlar alındığından, cerrahi müdahale gerektirmeden yapılan bir işlem olduğu için en çok tercih edilen yöntemlerin başında gelmektedir.

 

 

Soğuk Lipoliz, teknolojisi hayatımıza girdiği günden beri birçok kişi bölgesel yağlanma sorunlarından kolayca kurtulmakta olup, spor ve diyet ile aradığı çözümlere daha kısa sürede yanıt bulmaktadır. Bazı oynamaz eklemlerimize spor ve diyet ile çözüm bulamaz iken, soğuk lipoliz teknolojisi ile kısa sürede çözüm bularak istedikleri forma kavuşabilmektedirler. Bölgesel incelme sorunlarında cool shape soğuk lipoliz cihazı ile çok kısa sürede son verebilir, istediğiniz standartlarda vücut ölçülerine kavuşabilirsiniz.

 

 

Soğuk Lipoliz, Nasıl Uygulanır?

 

Soğuk Lipoliz, spor ve diyet yapıldığı halde istenen incelme etkisi alınamayan bölgelere yeni teknoloji farklı cihazlar sayesinde uygulanır. Soğuk lipoliz uygulaması yapılan birçok teknolojik cihaz olmasına rağmen, soğuk lipoliz uygulaması cool shape cihazında, incelme istenen bölgeye özel olarak oluşturulmuş jel pad lerin uygulanması sonrasında özel başlıkların yerleştirilmesi ile başlar. Özel başlıkların yerleştirilmesinin akabinde özel başlıklar uygulanan bölgede bir emme içe çekme başlatır. Vakum ile emilen bölgenin içerisinde kalan kısım -10 derece soğutularak o bölgede bulunan yağların donması sağlanır.

 

 

Soğuk Lipoliz, uygulaması kesinlikle ağrısız sancısız bir uygulama olup, uygulama esnasında uygulanan kişi hiçbir şekilde rahatsızlık hissetmez. Uygulanan bölgedeki yağlar donarak süreç içerisinde vücuttan doğal yollar ile atılarak kişi etki görmek istediği bölgede istediği forma kavuşmaktadır.

 

 

Soğuk Lipoliz, özünde cerrahi müdahaleye gerek olmadan bölgesel incelme sorunlarında kişinin rahatsızlık hissettidiği bölgeye nokta atışı yapan en iyi çözümdür. Soğuk lipoliz teknolojisi ile tanışarak bölgesel fazlalıklarınızdan kısa zamanda kurtularak istediğiniz vücut ölçülerine kavuşabilirsiniz. 

Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Soğuk Lipoliz Nedir, Nasıl Uygulanır? Soğuk Lipoliz Nedir, Nasıl Uygulanır? Soğuk Lipoliz Nedir, Nasıl Uygulanır?
Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilir ve Tüm Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz.