Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Agassi

Agassi Uygulaması

 

Yüz bölgesinde gençliğin göstergesi belirgin elmacık kemikleri, sıkı ve ince bir yanak hattıdır. Bu sayede yüz daha ince ve çekici hatta daha genç görünür.

İnsanlarda ( Kadın –erkek) yanak bölgesinde yağ yastıkları bulunmaktadır. Bazı kişilerde bu yağ yatakları daha fazla olmaktadır. Örneğin kilo fazlalığı ya da genetik yatkınlık. Yanaklarda ki fazla yağ yıllar ilerledikçe yer çekiminin de etkisi ile aşağı doğru kayar ve yüzün daha sarkık görünmesine sebep olur.

Yüzdeki ideal görünüm elmacık kemiklerinin çıkık olması, elmacık kemiğinin bitiminde bir hat olmasıdır. Bu sayede yüz daha dinamik ve güzel bir formada gözükür.

Yanak inceltme ( Hollywood yanağı) işlemi ameliyatla ( Bişektomi) ya da ameliyatsız olarak Agassi teknolojisi ile sağlanabilir.

Agassi ameliyatsız yanak inceltme, şekillendirme sistemidir.

Yaş almış hastalarda yanak dokusunun sıkılaştırılması için Agassi cilt sıkılaştırma programı da kullanılır.

Agassi teknolojisi yüksek frekanslı Radyofrekans sistemi ile çalışır.

Agassi ile Hollywood yanağı elde etmek için kısa bir uygulama süresi ve acısız bir işlem yeterlidir.

İşlem ağız içinde kaşık görünümlü, kişiye özel ( tek kullanımlık) proplar ile gerçekleştirilmektedir. İşlem ağız içine yerleştirilen özel prop ile her yanak için 10 dakika uygulanmaktadır. Agassi yanak inceltme ve şekillendirme işlemi sırasında kişinin ağrı ya da sızısı olmaz. Herhangi bir ağrı kesici ya da anestezi uygulanmaz. İşlem sırasında hafif bir sıcaklık artışı hissedilir.

Agassi sistemi ile; uygulandığı alanda kollajen üretimi tetiklenir ve ciltte sıkılaşma da sağlanır.

Yanak bölgesinde yağlanması fazla olan kişilerde arzu edilirse ameliyatsız olarak yağ eritme programı da kullanılır.