Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

BBL/Skintyle 2

Stanford üniversitesi tarafından yapılan 10 yıllık bir çalışma sonunda BBL Forever Young uygulamasının cildi gençleştirdiği ve kollajen üretimini arttırdığı belirtilmiştir.

 

Amerikan FDA onaylı olan BBL Forever Young, geniş bant ışık teknolojisi filtreler aracılığı ile cilt yüzeyinde ütüleme etkisi yaparak, cilt dokusunun elastikiyetini arttırıp ciltte gerginlik sağlamakta ve böylece ameliyatsız yüz gençleştirme işlemini gerçekleştirmektedir.

 

Cilt yenileme ve gençleştirme yöntemi olan BBL Forever Young uygulaması, kollajen üreten fibroblast hücresini aktive ederek var olan kollajeni korumayı ve yeni kolajen üretimine ortam hazırlamaktadır.

 

BBL Forever Young uygulaması cilt sıkılaştırma ve gençleştirmede, cilt tonunu düzenlemede, leke tedavisinde, akne tedavisinde, anti aging etkisi ile cildin yapılandırılmasında, yaşlılık ve yüzeysel güneş lekelenmelerinde kullanılmaktadır.

 

Farklı ışık filtresi kullanılarak cilt gevşemesi, leke tedavisi, sivilce-akne tedavisi ve ince kırışıklıkların tedavisinde çok başarılı sonuçlar alınmaktadır. Özellikle Skintyte II tedavisi kızılötesi ışınların son derece iyi ve güvenli bir teknoloji ile modifiye edilmesi ile elde edilmiştir. Skintyte II cildin üst dokusuna hasar vermeden cilt gevşemesinin ana sebebi olan derin dokuda ki kollajeni aktive eder. Skintyte II cilt kalitesini arttırırken cilt gevşemesini de önleyerek ameliyatsız yüz gençleştirme sağlar.

 

BBL (Skintyte) kişiye ve ihtiyaca göre değişiklik göstermekle birlikte, 1 - 5 seans olarak 3 - 4 haftada bir uygulanır. Uygulama oldukça konforlu ve acısızdır. Cildi tahriş ve tahrip etmediğinden uygulama sonrasında kişi sosyal hayatına dönebilmektedir. Ameliyatsız yüz gençleştirme ve ameliyatsız yüz germe işlemi olan Skintyte II/ BBL Forever Young kısa süresi ve konforu sebebi ile dünyada en çok tercih edilen yöntemdir.

 

Uygulama süresi bölgeye bağlı olarak değişmektedir. 30 - 45 dakika arasında işlem tamamlanmaktadır.

 

Hangi bölgelere uygulanabilir?
Yüz gençleştirme
Boyun gençleştirme ve sıkılaştırma
Dekolte gençleştirme
Omuzlar-sırt
El üstü leke giderme ve gençleştirme
İç kol gevşeklikleri
Karın germe ve sıkılaştırma
Bacak içi sıkılaştırma

 

Güven içinde kullanabileceğiniz bu yöntem ile ciltte yaşlanma etkisini durdurup, daha genç daha sağlıklı ve gergin bir cilde sahip olabilirsiniz. Uygulanan tüm bölgelerde ciltte kollajen ve elastin üretimini arttırmakta, cilt gençleşmesini sağlamaktadır.

 

Tedavi kalıcı mıdır?

İdeal seanslar sonunda sağlanan etki cildi 10 yıl geriye götürür. Moleküler düzeyde cilt 10 yıl önceki genç genetik yapısına döner. Düzgün korunduğu ve idame seanslar yapıldığı takdirde bu halini devam ettirir ve bozulma olmaz.

 

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.