Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

ESWT/AWT

AWT yani akustik dalga uygulaması selülit tedavisinde FDA onaylı yöntem Esstanbul Güzellik Merkezinde, Şimdiye kadar bilinen kozmetik ve klinik uygulamalardan farklı bir şekilde selülit tedavisinde acısız, iğnesiz, ameliyatsız kalıcı çözüm sunuyor.

 

AWT HANGI DURUMLARDA ETKI EDIYOR?

 

AWT ile 3 yönlü etki görülür.

1-Selülitlerin giderilmesi

2- Bölgesel yağ fazlalıklarından kurtulma

3-Sıkılaştırma, toparlama, cilt gevşekliği sorununun çözümü

4-Bölgesel incelme

 

'' Yani bir cihazla pek çok sorun aynı seansta çözümleniyor.''

 

Birden fazla etkiyi bir arada bulunduran AWT sistemi Esstanbul Güzellik Merkezinin uzman ekibinin tecrübesiyle birleşince kişisel çözümler sunmaktadır.

 

AWT’NIN KULLANIM ALANLARI

1) Selülit tedavisi

2) Cilt ve bağ dokusu sıkılaştırma.

3) Kırışıklık tedavisi

4) Örümcek ağı tipi varisler

5) Liposuction sonrası çabuk iyileşme

AWT tedavisi selülitin yanı sıra çene altı, kol ve yüzdeki sarkmalarda da etkili olmaktadır. İstanbul Suadiye Bağdat Caddesinde bulunan Esstanbul Güzellik Merkezinin uzman ekibi sorunlarınızın tespitini yapıp size en uygun tedaviyi sunacaktır.

 

AWT HANGİ BÖLGELERE UYGULANABİLİR?

Yüz, üst kol ve bacaklar, karın, kalça, basen, bel bölgesi bölgelerde selülit tedavisi ve sıkılaşma için uygulanmaktadır.  Selülit oluşumundan kaynaklanan vücut gevşemeleri ve bölgesel fazlalıkların düzeltilmesi için de AWT uygun bir vücut şekillendirme yöntemidir.

 

AWT NASIL UYGULANIR?

AWT ile selülit ve bölgesel sıkılaşma tedavisi kişiye göre değişmekle birlikte, genellikle haftada 1 ya da 2  seans olmak koşulu ile 3-4 hafta toplam 6-10 seansta tamamlanabilir. Seanslar ortalama 20-60 dakika sürer, öğlen arası uygulaması olarak nitelendirebileceğimiz selülit tedavisi ile kişi günlük yaşamından geri kalmaz.

Selülit ve sıkılaşma tedavisinde İstenilen sonuçlar, dokuların kendini yenileme sürecine bağlı olarak 1-6 ay sonra gözlemlenir. Tedavi sonrası etkinin kalıcılığı için 3 ay aralarla uygulamalar tekrarlanmalıdır.

 

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

 

AWT uygulaması hakkında bilgi almak ile sizde tanışmak istiyorsanız Suadiye, bağdat caddesinde bulunan esstanbul güzellik merkezine sizi bir kahve içmeye davet ediyoruz.