Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Focal RF & USG

Yaşlanmanın en önemli sebeplerinden olan güneş ışınları, kollajen üretiminin zaman içinde azalması, yer çekimi, nem kaybı, genetik faktörler, stres, kötü beslenme, sigara ve serbest radikaller gibi birçok faktör bulunmaktadır.

 

FOKUSLU RF VE ULTRASON

Focal RF&USG ile kollajen üretimini arttırmak, yüz ovalini şekillendirmek, göz çevresindeki kırışıklıkların açılması, kaş kaldırma ve gözaltı torbalarından kurtulmanın yanısıra ciltte saten etkisi yaratmakta mümkündür.

Yüz ve tüm vücutta uygulama yapılması, non-invazıv yani cerrahi olmayan bir yöntem olması sebebi ile uygulama kolaylığı yaşatmaktadır.

Focal RF&USG tedavisi, ultrason dalgaları ile radyofrekans enerjisinin kombine edildiği tek yöntemdir.

Uygulama her mevsimde yapılabilir. Güneş ışınlarıyla etkileşimi yoktur.

Saten yüz germe yapılır yapılmaz etkili olmakla beraber 3 hafta içinde ciltte gözle görülür sıkılaşma başlamaktadır. Etkisi 3. ayda görülebilmekte ve bir yıl kadar devam etmektedir.

 

FOCAL RF & USG YÜZ GERME UYGULAMA BÖLGELERİ

Yüz ovalinin toparlanması

Burundan dudağa uzanan nazolabial çizgileri

Dudak üstü çizgileri

Gözaltı torbalanmaları, göz kapağı sarkmaları

Boyunda gevşeme ve enine çizgilerin artışı

Dekolte gençleştirme

El üstü gevşeme ve yaşlanma belirtileri

 

KİMLER YÜZ GERME YAPTIRAMAZ

Bu uygulamayı; Kalp pili olanlar, vücudunda metal implant ve metal protez bulunanlar, hamile ve süt veren anneler yaptıramaz.

 

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

 

FOCAL RF & USG uygulaması hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız;  Bağdat caddesi, Suadiye’de bulunan esstanbul güzellik merkezimize sizi bir kahve içmeye davet ediyoruz.