Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Hydrafacial

Hydrafacial fiyat yapısı gereksinim sahibi kişilerin cilt yapısı ve uygulanacak cilt bakımı protokolüne göre değişiklikler göstermektedir. Örnek verecek olur isek, akne ve leke uygulamalarında öngörülen seans ve solüsyonlar, normal bir hydrafacial cilt bakımına göre farlılıklar göstermektedir. Hydrafacial fiyat yapısı bu paralelde küçükte olsa farklılıklar göstermektedir. Hydrafacial fiyat sorgulamalarınızda 4 seans tan oluşan paket indirim fiyatlarımızıda sormayı unutmayınız.

 

Ünlülerin Tercihi HYDRAFACIAL Cilt Bakımı

1996 yılından itibaren her yıl en iyi cilt bakımı ve yenileme cihazı seçilen Hydrafacial, HD cilt yenileme sistemlerinde devrim yaratmaktadır. Esstanbul Güzellik Merkezine geldiği günden itibaren yoğun talep gören ve akne tedavisi, skar tedavisi ve leke tedavisi problemlerinde şikayet olan bölgelerde ( yüz, dekolte, sırt ) tercih edenlerin sonuçlarından memnun kaldıkları bilinen en iyi cilt yüzeyi yenileme sistemidir.

 

Cilt Yüzey Yenileme

Hydra Dermabrazyon yöntemi ilk defa cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi işlemlerinin kombine edildiği sistemdir. Daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan sıvı-dermabrasyon teknolojisi. Her cilt tipine uygun Hydrafacialcilt kırışıklıkları, cilt lekeleri, siyah noktalar, büyük gözenekler, yağlı cilt problemleri, akne tedavisinde mükemmel sonuçlar almakta.

 

Cilt tipine ve ihtiyaç olan cilt bakımına göre farklı solüsyonların kullanıldığı cilt bakımı uygulama süresi ortalama olarak 20 - 40 dakika kadar sürmektedir. Cilt bakımı sürecinde Hydrafacial cihazı ile farklı işlevleri bulunan çeşitli solüsyonlar, bir taraftan basınçlı olarak cilde püskürtülürken diğer taraftan da emilmesi sonucu gerçekleştirilen bilinen en iyi cilt bakımı sistemidir.

 

HD Cilt teknolojileri birçok film yıldızının tercihi:

Televizyonlarda HD teknolojisinin çıkışıyla artan görüntü kalitesi yıldızların cilt görünümünde yüksek kaliteye ihtiyaç oluşudur. Amerikan firması Edge Hydradermabrazyon teknolojisini geliştirerek dünyaya HD cilt tedavisini getirdi.

 

 

HYDRAFACIAL Cilt Bakımı Esnasında Kullanılan Solüsyonlar ve İşlevleri 

 

Yeni dönem yaşlanma belirtilerini giderme çözümü DermaBuilder kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü azaltırken cildin sıkılığını ve cilt yüzeyin renk tonunu düzenler pürüzsüzlük sağlar. Dermabuilder ev serisi ürünleri ile de takviye edilen uygulama kalıcı ve mükemmel sonuçlar verir.

 

Özel Glikokik asit ve salisilik asit karışımını combine eden fiziksel ve kimyasal peelingi aynı anda sunan bu tedavi metodu ile optimum sonuçlar elde edilir. Standart kimyasal peeling uygulamaların aksine çok daha kısa süren iyileşme süreci ve mükemmel sonuçlar sunar. Cilt işlem sonrasında çok iyi nemlenir ve yumuşak pürüzsüz bir görünüme kavuşur.

 

Her cilt tipine uyacak şekilde üretildi. Cildin gene görünümünü ve sağlığını iyileşmesine yardımcı olur, hiperpigmentasyonun azalmasına ve kahverengi noktaların kırışıkların ve ince çizgilerin azalmasına destek olur.

 

Bu salisilik ait bazlı solüsyon acne-prone ciltler ve yağlı ciltler için özel olarak formüle edilmiştir. Sebumu yumuşatır, beyaz ve siyah noktacıkların acısız bir şekilde çıkarılmasını sağlar. Akne problemlerinde uzun süre tedavi olamayan kişiler de kullanılabilecek tek çözüm ve tedavi cihazı hydrafacial dır.

 

A vitamini, E vitamini, Beyaz çay ekstraktı ve Hyaluronic Asit içeren Antiox-6 adında anlaşılacağı gibi antioksidan etki göstermekte cildin derinlemesine nemlenmesin sağlama ve bunu korumak amaçlı kullanılır. Günlük bakım kremi ile cildinizin uzun süre formunda kalmasını sağlar.

 

Hydra temizleme özelliği cilt yüzeyinden geçirilen yüksek hızlı solüsyonların çözme gücüyle cilt üzerindeki ölü doku ve impüriteleri söker alır.

 

Ciltte oluşan siyah noktaların acısız bir şekilde solüsyonlar tarafından enzimatik olarak çözünerek ve oluşturulan vakum negatif basıncı ile çıkartılması işlemidir.

 

Sistem dünyanın önde gelen cilt bakım sistemi üreticisi Edge tarafında üretilmiştir. Dünya üzerindeki FDA onaylı tek düzenli cilt bakım cihazıdır.

 

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

 

HYDRAFACIAL uygulaması hakkında bilgi almak ile sizde tanışmak istiyorsanız Suadiye, bağdat caddesinde bulunan esstanbul güzellik merkezine sizi bir kahve içmeye davet ediyoruz.